Hôtel Perla Rossa bevindt zich in Oude Stad, een wijk in in L'Île-Rousse, en ligt in de uitgaansbuurt en bij de zee. Verken de plaatselijke natuur bij Stranden van Corsica en Strand van L'Ile Rousse. Ook Île de la Pietra en Désert des Agriates zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor L'Île-Rousse
30, rue Notre Dame, L'Île-Rousse, Haute-Corse, 20220
In de buurt
Strand van L'Ile Rousse
3 min. wandelen - 0.3 km
Parc de Saleccia
3 min. wandelen - 0.3 km
Place Paoli
3 min. wandelen - 0.3 km
Port de L'Ile-Rousse
10 min. wandelen - 0.9 km
Île de la Pietra
7 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Gare de L'Île-Rousse - 4 min. wandelen
Calvi (CLY-Sainte Catherine) - 35 min. rijden
Restaurants
L'acula Marina
9 min. wandelen
Flagrant Délice
1 min. wandelen
Café des Jus
1 min. wandelen
A Siesta
9 min. wandelen
L'épicure
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Perla Rossa
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Stranden van Corsica
Hôtel Perla Rossa bevindt zich dicht bij Strand van L'Ile Rousse en Île de la Pietra en biedt een terras, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een lift en boeken
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Perla Rossa bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met designer toiletartikelen en haardrogers
Hd-televisies van 66 cm met satellietzenders
Aparte zitruimtes, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 13 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Boeken
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (80 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 1807
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 66 cm met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Aparte zitruimte
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 7 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 90.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.75 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 13 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 90.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Perla Rossa?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 7 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Perla Rossa?
Vandaag, 12 jul. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Perla Rossa van één nacht voor twee volwassenen op 17 jul. 2026 min. € 220, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Perla Rossa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Perla Rossa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Perla Rossa?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in Oude Stad, op 10 minuten wandelen van Stranden van Corsica en Strand van L'Ile Rousse. Ook Île de la Pietra en Désert des Agriates liggen op 20 km afstand. Gare de L'Île-Rousse ligt op maar 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Perla Rossa
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 54 van 70 beoordelingen
10 - Uitstekend
54
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 70 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 70 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 70 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 70 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Albert
10 aug 2024
A must in L'Île-Rousse!
Great place, perfect location and gorgeous hotel!
Albert
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Plus belle hôtel , super service : nous somme tombé en amour avec la vu et la ville , nous étions qu’une nuit ici mais nous reviendrons minimum 3 nuit pour bien en profiter
Andrea
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alireza
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel right by a gorgeous beach and lively neighborhood
Alireza
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josee
17 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
superbe , bel accueil et excellent petit déjeuner.
Josee
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gerard
7 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La proximité a tout
Gerard
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
brigitte
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superbe hôtel très bien situé à l’île Rousse
En résumé, l’hôtel est superbement situé, la chambre spacieuse, propre. A cela, il faut rajouter la très grande gentillesse du personnel. Bref, un séjour très, très agréable.
brigitte
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carin
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
One of the best hotels I’ve stayed at
We had a pleasant stay at this hotel. The room was fantastic with a beautiful view and the staff was exceptionally friendly and helpful with everything. We will definitely comeback.
Carin
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian
15 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff here are very welcoming, friendly and helpful. Make sure you ask them to recommend and book you in to local restaurants! Our room was great, with a lovely balcony overlooking the seafront. We had a wonderful stay here and would definitely recommend it.
Brian
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
René
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était parfait et cette adresse est à recommander sans hésitation. Nous y reviendrons certainement. Merci à tout le personnel.
René
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Fantastic. Warm and welcoming. Excellent help from front desk (isabella) even before our stay.
Kind and warm atmosphere. The parking was easily solved with a ticket given from reception to the nearest lot.
Linda
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
René
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique séjour à refaire sans hésitation
Une découverte de l’Ile Rousse avec un hôtel magnifique au bord de l’eau. Hôtel 4* aménagé avec goût et d’une qualité irréprochable. Nous avons bénéficié d’un surclassement au 2eme étage. Quel bonheur et quelle vue magnifique et une chambre de de luxe.
René
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Antonio
3 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I made the reservation last minute and there was a special for $125. It was clean, pristine, and very friendly reception. However, it was very disappointing that the continental breakfast was not included on the meal, and I travel plenty in France for that to be part of it so that was disappointing and it was €21 for the breakfast which I was not told that was not included.
Antonio
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jason
11 aug 2025
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Bon emplacement, mauvais rapport qualité prix !!
Chambre sombre, mobilier ordinaire, donnant sur une ruelle passante au-dessus d’un restaurant. Salle de bain sans fenêtre ni ventilation, Wi-Fi à intermittence et TV hors service. Un seul crochet pour serviettes et maillots. À notre demande d’un espace pour sécher le matériel de plage, ou d’un séchoir, la propriétaire a répondu : « normal que vous n’en ayez pas, vous avez pris la chambre la plus petite et la moins chère ».
(à savoir: 380 € la nuit… sans petit-déjeuner!)
Jason
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk hotel
leuk hotel, goede bediening, vriendelijk personeel.
enig min puntje , zo goed als geen parking
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ingrid
27 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé, confort, propreté , personnel très agréable
Ingrid
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
18 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was beautiful, very clean and welcoming! The receptionists were the best and went above and beyond to take our needs. Celebrating my husband’s birthday at this location was awesome!
Patricia
4 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elisa
21 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza comoda, ben areata, molto pulita, tanti i confort. Personale accogliente e professionale. Molto buona la colazione. Un ambiente delizioso e dove ci si sente coccolati. Ci ritornerei molto volentieri.
Elisa
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Véronique
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel le de l’hôte il était très gentil. L’endroit est idéale pour les restos et la plage juste à côté est magnifique avec des restos et chaises à louer. Nous avions des chambres correcte, car j’avais réserver les chambres de base, mais j’aurais dû payer plus pour mieux. Nous n’avions pas de douche dans une des chambres donc ps très accommodant.
Mais je retournerais à cet endroit sans hésiter.
Véronique
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeremie
14 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
parfait
Très bon séjour super accueil, jambes parfaite vue sur la mer et petit déjeuné très agréable sur leur belle terrasse
Jeremie
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
17 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location and staff assistance added greatly to the overall experience of visiting the region.
John
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elisabete
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel
Hotel excelente muito bem localizado, limpíssimo, quartos enormes e muito confortáveis lençóis e toalhas de excelente qualidade. Sabrine nos atendeu com muita gentileza e simpatia, se predispondo a marcar restaurantes e sugerir passeios. Toda noite ao chegarmos tinha, além do quarto arrumado para dormirmos, uma balinha de mimo. Recomendo muito esse hotel.
Elisabete
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Delphine
21 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect location and great comfort
Great hotel, great view, clean, comfortable, beautiful, air conditioning a plus, it was just perfect!
Delphine
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Morgens war es etwas laut durch Anlieferer, Autos, und Motoradfahrer, die unter unserem Balkon durch die kleine Straße fuhren. Ansonsten ein sehr schönes Hotel mitten in der kleinen City.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel sympa agréable avec une bel situation.. insonorisation qui demande plus d’effort