Gehele woning·Particuliere eigenaar
[K2] Within walking distance of Kyoto Station, convenient access to commercial facilities.
Vakantiehuis in Kyoto, in de buurt van Kyototoren
Fotogalerie voor [K2] Within walking distance of Kyoto Station, convenient access to commercial facilities.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 102
11 dec - 12 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Standard 3 3 futons Japanese style triple smok / Kyoto Kyōto
Standard 3 3 futons Japanese style triple smok / Kyoto Kyōto
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasservice
- Microgolfoven
De prijs is € 74
11 dec - 12 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
京都市, 京都府
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over [K2] Within walking distance of Kyoto Station, convenient access to commercial facilities.
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
11 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
3 nachten verbleven in november 2025








