Gehele woning
Large dogs OK Ten seconds to the sea glamping 3 / Awa-gun Chiba
Fotogalerie voor Large dogs OK Ten seconds to the sea glamping 3 / Awa-gun Chiba





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6 48 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 265
10 jul - 11 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Grand Mercure Minamiboso Resort & Spa
Grand Mercure Minamiboso Resort & Spa
- Zwembad
- All-inclusive
- Spa
- Parkeren inbegrepen
8.0 van 10, Zeer goed, 490 beoordelingen
De prijs is € 78
10 jul - 11 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
488754
Over deze buurt

Awa-gun, Chiba
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Large dogs OK Ten seconds to the sea glamping 3 / Awa-gun Chiba
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
5 externe beoordelingen