Masainn Hotel Kuta ligt in Downtown Kuta, een wijk in Kuta. Winkelcentrum Beachwalk en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Kuta en Legian Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kuta
27 Jl. Poppies Lane I, Kuta, Bali, 80361
In de buurt
Poppies Lane 2
3 min. wandelen - 0.3 km
Strand van Kuta
4 min. wandelen - 0.4 km
Winkelcentrum Beachwalk
6 min. wandelen - 0.6 km
Gedenkteken bomaanslag op Bali
9 min. wandelen - 0.8 km
Kuta-plein
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 36 min. rijden
Restaurants
Yulia's Kitchen
9 min. wandelen
Rock Royalty Level @HardRockHotel
8 min. wandelen
D'summer Restaurant & Bar
8 min. wandelen
Belcibo
7 min. wandelen
The Coffee Bean & Tea Leaf
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Masainn Hotel Kuta
Hotel vlak bij Strand van Kuta
Vlak bij Masainn Hotel Kuta vind je Winkelcentrum Beachwalk en Waterbom Bali. Gasten genieten hier van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant Jepun Restaurant serveert ontbijt en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 89 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Jepun Restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Entertainment
Led-tv van 42 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Je dient de waarborg binnen 72 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Masainn Hotel Kuta Kuta
Masainn Hotel Kuta Hotel
Masainn Hotel Kuta Hotel Kuta
Veelgestelde vragen
Beschikt Masainn Hotel Kuta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Masainn Hotel Kuta?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Masainn Hotel Kuta van één nacht voor twee volwassenen op 9 mrt. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Masainn Hotel Kuta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Masainn Hotel Kuta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Masainn Hotel Kuta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Masainn Hotel Kuta?
Dit hotel ligt in Downtown Kuta, op 15 minuten wandelen van Strand van Kuta en Winkelcentrum Beachwalk. Ook Legian Beach en Waterbom Bali liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Masainn Hotel Kuta
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 28 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 28 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 28 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 28 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 28 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Gilbert
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel que nous connaissons depuis 25 ans
Le personnel, le service, le petit dej, le restaurant, tout est parfait
La salle de bain aurait besoin d etre rénovée
Le jardin et la deco sont une immersion totale dans la vie balinaise et sa culture
La piscine est superbe
Le personnel, le service, le petit dej
Gilbert
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Christine
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top service, friendly, great food. Clean
Christine
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Stephane
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room with A view
Cet hôtel offre un petit déjeuner américain GRATUIT très copieux servi à votre table dans le restaurant ou près de la piscine! Pas besoin de faire la queue ou se faire bousculer comme dans la plupart des hôtels qui les font payer. Très bien situé à 100m Kuta plage et la rue Legean. Nombreux restaurants, supérettes à proximité. Très grande piscine (change la serviette régulièrement). Très belle chambre avec grand lit et salle de bain avec baignoire et eau chaude. Mini bar et bouilloire pour se faire une infusion devant l’écran plat qui diffuse des chaînes internationales dont le français! Room service en plus
Stephane
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Roy
11 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff great . Safe quiet hotel central location.
Roy
6 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Anton
Zakenreiziger
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great value for money at this location
The team are excellent at this calm hotel. Food good. External condition excellent. Location good. But bathrooms are very tired. Rooms need refitting. This could be an amazing place with a good make over of the internal parts of the rooms. But for the money it is great value. Pools are well maintained.
Anton
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Roy
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff. Close to everything. And very peaceful.
Roy
6 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
woongdo
12 mei 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
"The bathroom is a bit disappointing, but overall
This is already my fourth visit to Masainn. The staff are always very kind and the service is excellent. Compared to last year, I noticed that the air conditioner has been replaced and the room walls have been repainted, which is a nice improvement. However, the bathroom is still in poor condition. The shower hose is very worn out, and the toilet is also quite old. Aside from that, I’m really satisfied with everything else.
woongdo
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Kylie
1 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kylie
2 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Carly
Reisde met familie
16 jan 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Get for what you pay for
Great location in Kuta - close to beach, shops, cafes and restaurants. Being in the location that it was obviously quite old, needs a refresh. Gardens and breakfast nice. Rooms could do with new linen.
Carly
2 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Vanessa
Reisde met een groep
7 jan 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Vanessa
3 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Alfred
Reisde met familie
22 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Enjoyes our stay
Good location not beach front prices only 10 min stroll, clean older interior, loverly gardens pool & shade if you want it
Alfred
2 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Francesco
Reisde met een groep
30 sep 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
The hotel was very nice. The staff very kind. The room a bit dirty and the forniture a bit old.
Francesco
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Tracy
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely old time Balinese hotel. Friendly staff who will do anything for you. Excellent breakfast. Bathrooms could do with an upgrade but considering the cheap rates you can’t complain.
I’ll definitely come back here.
Tracy
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nanette
6 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Well priced comfort.
Always a comfortable friendly stay. Feels like home. Staff are lovely and available at any time. Low key, quiet, close to amenities. Good price. Only downside was that we had no hot water in shower, but they were working on it :)
Nanette
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Martin Mejdahl
16 jul 2024
Martin Mejdahl
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Louise
Reisde met familie
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra och centralt
Sängarna är jättesköna, lite mörkt i rummet, gammalt slitet badrum men rent och bra funktion. Kylskåp och vattenkokare finns. Jättebra läge och fint lugnt poolområde. Väldigt centralt men ändå tyst. Nära till flera bra billiga warungs.
Trevlig personal. Lite oklart runt frukosten men det fanns fler saker att välja på vid beställning, men ingen buffé. Bott här vid flera tillfällen.
Louise
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Euan
Reisde met een groep
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was cool
Euan
1 nacht verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 jun 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
친절한 서비스와 좋지못한 숙소 상태
숙소 조경과 외부는 관리가 잘되어있음.
객실은 솔직히 너무 어둡고, 화장실은 상태가 심각함.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Han-ni
Reisde met familie
7 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value for the price
Great location, walk distance to the beach, great pool, open space, nice staff, good food, great value for the price! I always come back here.
Han-ni
1 nacht verbleven in januari 2024
6/10 – Redelijk
Grant
4 feb 2024
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Grant
13 nachten verbleven in januari 2024
4/10 – Matig
Masaru
1 feb 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very old.
But their stuff was very friendly and nice people.
Masaru
3 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Gina
26 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The years have been kind.
The MSA and was always my home away from home for 5 1/2 years. It’s been 11 years since I’ve been here and it felt like I just left on a long holiday. The staff is so kind and friendly and the services is outstanding.
Gina
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Stephane
21 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff and away from the busy strip. Clean large pool and nice open courtyard.
Stephane
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Paul
26 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Masa Inn is a nice hotel with a 5 minute walk from the main strip on Kuta Beach. However, more reasonably priced and far less noise. Hosts two very nice swimming pools that are exceptionally maintained.
The staff goes out of their way to assist you. We just double parked our car with the surfboards on the car all night. We gave the keys to security. Once someone left they moved our car into a proper space.
Complimentary breakfast that is ready in less than five minutes. Omelet with bacon, fresh fruit, toast, coffee, fresh squeezed fruit drink and for $1.00 more banana pancakes with local honey.
For the price no comparison, your getting a $15.00 breakfast for the cost of a $26.00 room