EDEN Hotel Kuta Bali bevindt zich in Kartika Plaza, een wijk in in Kuta, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Winkelcentrum Lippo en Winkelcentrum Discovery zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Kuta en Tuban Beach. Ook Legian Beach is zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kuta
Jl. Kartika Plaza 42, Kuta, Bali, 80361
In de buurt
Tuban Beach
6 min. wandelen - 0.5 km
Winkelcentrum Discovery
6 min. wandelen - 0.5 km
Strand van Kuta
13 min. wandelen - 1.2 km
Winkelcentrum Lippo
3 min. wandelen - 0.3 km
Waterbom Bali
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 11 min. rijden
Restaurants
Queen's of India
1 min. wandelen
Maxx Coffee
3 min. wandelen
Bebek Tepi Sawah Restaurant
1 min. wandelen
Kenanga Cafe & Bar
1 min. wandelen
Sand's Kitchen
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
EDEN Hotel Kuta Bali
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Winkelcentrum Lippo
EDEN Hotel Kuta Bali bevindt zich dicht bij Tuban Beach en Winkelcentrum Discovery en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Geniet van een body scrub, een massage of een body wrap bij Elysium, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Paradisus Restaurant, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, gratis kranten en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 277 kamers zijn inclusief voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies van 32 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, balkons en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: IDR 120.000 voor volwassenen en IDR 70.000 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Paradisus Restaurant
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Kinderzwembad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Extra bed (toeslag)
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
4 vergaderruimtes
Conferentiecentrum (267 vierkante meter)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2013
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De ontbijtservice van deze accommodatie is alleen beschikbaar op reservatie en dien je voor aankomst aan te vragen. Het ontbijt wordt op de kamers geserveerd.
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 300000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer IDR 120000 voor volwassenen en IDR 70000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 90000 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: IDR 300000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt EDEN Hotel Kuta Bali over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij EDEN Hotel Kuta Bali?
Vandaag, 18 mei 2026, kost een verblijf bij EDEN Hotel Kuta Bali van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 21, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij EDEN Hotel Kuta Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij EDEN Hotel Kuta Bali inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij EDEN Hotel Kuta Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt EDEN Hotel Kuta Bali een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 90000 per voertuig.
Waar staat EDEN Hotel Kuta Bali?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Kuta ligt vlak bij de luchthaven, op 10 minuten wandelen van Winkelcentrum Lippo, Winkelcentrum Discovery en Tuban Beach. Ook Strand van Kuta en Legian Beach liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over EDEN Hotel Kuta Bali
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 196 van 553 beoordelingen
10 - Uitstekend
196
Gastenscore: 8 - Goed. 232 van 553 beoordelingen
8 - Goed
232
Gastenscore: 6 - Redelijk. 82 van 553 beoordelingen
6 - Redelijk
82
Gastenscore: 4 - Matig. 29 van 553 beoordelingen
4 - Matig
29
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 553 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antonius
21 mrt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamers mogen wel beter schoongemaakt worden. Dat was wel een tekortkoming. Het ontbijt was onder het gemiddelde.
Antonius
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ali
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location for me. Very friendly staff and helpful. Good times.
Ali
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HIRONORI
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
バーが早く閉まるので、遅くまであいていれば
いいとおもいました!
HIRONORI
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Tianna
28 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
I found this hotel after browsing through options close to the airport. The outside is aesthetically pleasing but the inside not so much. The tile flooring and hallway carpet were outdated; mattress was too fIrm; cracks on the walls and chipped paint throughout the room; no wash cloths or hand towels; tiny closet; and experienced difficulties with the remote to the a/c. This may be a good experience if you need a place to lay your head for the night before moving to the next stop. On the other hand, the Wi-Fi worked and the front desk staff were pleasant and helpful. There was alot going on on the breakfast menu, so I stuck to a simple omelet, sausage, toast, and OJ.
Tianna
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Moveen
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A bit old but well maintained ,and the staff was really 👌 professional and courtious ,the food in thier restaurant would rate it 5 star ,totally worth.
Moveen
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Anna
3 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is run down
Anna
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
29 jun 2025
Great location
Karen
9 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cirilo
14 aug 2025
I’m so happy stay in Eden hotel . The place very clean and the food very good. The room very nice and very clean
Cirilo
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
schuyler
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice staff and perfect location
schuyler
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
matthew
20 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay thanks
matthew
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kirstie
12 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were super friendly and helpful, and the restaurant was great value for very tasty meals.
Kirstie
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lloyd
1 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
staff and room were great
Lloyd
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christopher
3 aug 2024
A value for money hotel, and close to everything. I’d stay here again.
Christopher
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lukasz
22 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Poolen var fantastisk
Lukasz
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
10 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel if U are on a budget,, I'll book again on my next travel 2025
Joseph
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alberto
2 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Abbiamo soggiornato in questo hotel 5 notti. Camera e bagno molto spaziosi con cassaforte frigobar mini terrazzo con stendino. Silenzioso
con una ampia hall open space.
Lo consiglio
Alberto
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Christine
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were amazing little hard to nderstand but lovely
Breakfast was very basic not great at all
Need revamping lots of rooms closed of potentially dangerous
Christine
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jack
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Great Location and price. Very clean ,
Jack
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
1 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Peaceful, clean, friendly staff, comfy room
James
7 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ken
4 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ever thing was the way a well managed hotel should operate
All staff were excellent and professional
Ken
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MASASHI
16 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is right in the middle of Kuta, so it’s close to everything. The place is fairly new and modern, which I really appreciated. I had a great stay and honestly regret not staying here sooner!
Hussein
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chris
12 jul 2025
Positief: Netheid
.
Chris
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
KANON
22 mei 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten