Park Regis Kuta, Bali bevindt zich in Raya Kuta, een wijk in in Kuta, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Kuta en Legian Beach. Ook Tuban Beach en Seminyak Beach zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kuta
Jalan Raya Kuta 88, Kuta, Bali, 80361
In de buurt
Jalan Legian
6 min. wandelen - 0.5 km
Poppies Lane 2
7 min. wandelen - 0.7 km
Gedenkteken bomaanslag op Bali
7 min. wandelen - 0.7 km
Winkelcentrum Beachwalk
13 min. wandelen - 1.2 km
Strand van Kuta
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 15 min. rijden
Restaurants
balitaly
9 min. wandelen
KFC / KFC Coffee
2 min. wandelen
Piggyloka
5 min. wandelen
Yellow Haus Co.
11 min. wandelen
Kedai Bang Regar (masakan khas medan)
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Park Regis Kuta, Bali
Hotel met een chique stijl niet ver van Strand van Kuta
Park Regis Kuta, Bali bevindt zich dicht bij Legian Beach en Tuban Beach en biedt een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Verwen jezelf met wellness, zoals een body scrub, een massage of een lichaamsbehandeling. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van lokale gerechten. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), vervoer vanaf de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een vergaderruimte en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle 175 kamers bieden veel comfort met privédompelbaden en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 09.00 uur en 21.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: IDR 85.000 voor volwassenen en IDR 85.000 voor kinderen
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Padi Padi
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Privéplonsbad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Body scrubs
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
3 gebouwen
5 etages
Gebouwd in 2013
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Privéplonsbad
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 1 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 300000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer IDR 85000 voor volwassenen en IDR 85000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 150000 per voertuig
Toeslag luchthavenshuttle per kind: IDR 150000 (tot 10 jaar oud)
Toeslag voor extra bed: IDR 300000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Park Regis Kuta, Bali over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Park Regis Kuta, Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Park Regis Kuta, Bali inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Park Regis Kuta, Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Park Regis Kuta, Bali een shuttle naar het vliegveld?
Ja, vervoer vanaf de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 09.00 uur en 21.00 uur. Er geldt een toeslag van IDR 150000 per voertuig.
Waar staat Park Regis Kuta, Bali?
Dit hotel ligt in Raya Kuta, op 1,4 km van Strand van Kuta en op 5 km afstand van Tuban Beach en Legian Beach. Ook Seminyak Beach en Eat Street liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Park Regis Kuta, Bali
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 154 van 521 beoordelingen
10 - Uitstekend
154
Gastenscore: 8 - Goed. 233 van 521 beoordelingen
8 - Goed
233
Gastenscore: 6 - Redelijk. 85 van 521 beoordelingen
6 - Redelijk
85
Gastenscore: 4 - Matig. 30 van 521 beoordelingen
4 - Matig
30
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 521 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivier
13 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel. A lot better than expected.
Great hotel. A lot better than expected. Location was superb for the budget we had, it made walking through Kuta and visits to the beach a breeze. Also the staff was perfect. Stayed for 2 weeks and made friends with the staff, still keep in touch via social media. Not nice to earn themselves tips, but just guys and girls with a good personality and professionality.
Design and hygiene was great, just come there to expect some small 'balinese' things like water marks on certain spots or eletrical sockets that are a badly attached. All with all, a great place to stay with superb staff!
Olivier
12 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
4/10 – Slecht
PETR
1 apr 2017
Negatief: Personeel en service
VRESELIJK 4* HOTEL IN KUTA
Vreselijk 4* hotel. Vanaf het begin, ingecheckt, meteen een mededeling ontvangen, het zwembad buiten gebruik voor 4-5 dagen, de werkelijkheid was 7 dagen zonder zwembad tijdens mijn 10 dg verblijf. Kamer 321 , veel lawaai 3meter vanuit de keuken , tegenover bar en restaurant, vieze geuren vanuit de keuken trokken de kamer binnen, twee nachten achter elkaar een kakkerlak in de badkamer gehad...toen was mijn geduld echt op , klacht ingediend, met de manager gesproken, kamer op 5de etage gekregen, tween dagen geleden terug uit het strand, ik wilde gaan douchen , maar er waren geen handdoeken aanwezig. Ik moest er 3 keer om te vragen om wat schone handdoeken te bezorgen, dat heeft in totaal bijna 2 uur geduurd...wat een service! VRESELIJK 4* HOTEL, NOOIT MEER! Hotels.com is nu bezig met het afhandelen van mijn klacht. Wat er ook mis kon gaan, ging mis in dit hotel!
PETR
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mattijs
15 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Centraal gelegen hotel in Kuta
Prima hotel op loopafstand van alles (max 30 minuten wandelen). Kamers zijn netjes en hebben alles wat je nodig hebt incluisief thee en koffie faciliteiten en engelstalige HBO op de TV (voor de avonden dat je jetlag opspeelt...)
Personeel erg vriendelijk en proberen je naam te onthouden wat ik echt een mooie plus vind. Het enige is dat het zwembad aan de kleine kant is en dat er geen actieve bediening bij het zwembad is.
Verder raad ik dit hotel aan als prima hotel, betaalbaar en centraal gelegen.
Mattijs
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marleen
31 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heel mooi hotel!
Mooi hotel, vriendelijk personeel, kamers worden dagelijks zeer goed schoongemaakt.
Ontbijt in het hotel is heel uitgebreid. Hotel ligt dichtbij het centrum. Enige nadeel is dat het zwembad niet zo groot is, maar verder is het super! Zou het hotel zeker aanbevelen.
Marleen
Geverifieerd
8/10 – Goed
john
29 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima verblijf
Hotel is pas enkele jaren oud en ligt op een paar minuten van het strand met een taxi. De kamers zijn netjes en het personeel is zeer correct. Het ontbijtbuffet vond ik heerlijk maar dat is persoonlijk. Aziatisch en europees uitgebreid. Al met een prima prijs/kwaliteits verhouding. Tijdens mijn verblijf was het wel rustig omdat het ramadan was.
john
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
it looks better on pictures. Rooms are small and beds also... no chairs on balconies. not enough fruits at breackfast, not real coffe....no vegeterial healthy menue...
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good staff breakfast good. Easy access to all areas of kuta
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
maxwellwilkinso
22 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly very helpful staff. Pleasure to stay there
maxwellwilkinso
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
8 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The pool was closed, breakfast was not very nice really carted to India people not North America.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
8 nov 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen
Staff nice beds too hard and pool not up to standard
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My husband and I stayed at this hotel whilst travelling around Bali. The room was spacious BUT the location on a cross junction of continuous noise traffic was horrendous, they didn’t mention that in the description. You couldn’t make it up about the pool the angled photograph make it look huge and amazing when you see it’s a small pool squeezed in between both sides of the hotel and totally overlooked, the sun loungers are filthy dirty, the towels were grey and frayed. The staff need some serious hospitality training because I would rate the hotel 2 stars. We completed as requested the satisfaction survey and handed to the receptionist only for her to open look at then put it under the desk....to which I can only assume the bin as it was pretty damming, that shows how much they care about there customers!
I would not recommend or stay there ever again
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
18 okt 2019
The property is very poor design, they put us to the room that very very far away from the elevator, and my sister has foot problems...
walk up and down not convenient. also it have no WIFI internet in the room, they says technician is working on that, but I stay for three days have nothing is fix, if I know it no WIFI I should not select this Hotel...
Its was a very bad time for the three days that I stay in this hotel, I request to refund my money.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
30 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yes stay here
Great place to stay clean tidy. Staff alsome. Cant wait to go back.
Ruth
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Had a pleasant stay at the pool suit. Good and clean place to stay if want to visit Kuta beach and away from all the noise and people. Lots of restaurant and 24hrs shops. However, the properties condition are not well maintained, aircon and tap kept leaking, kettle doesn’t function well and their iron and board are spoilt. Overall it was relaxing, just disappointed with the equipments in the room.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
staffs were really nice to us!
I want to stay again. Thank you!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jennifer
24 aug 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Park Regis not up to scratch
I stayed 3 weeks in a suite with plunge pool. Staff were wonderful.
Room was in poor condition and bathroom was unsatisfactory. Bath was filthy and drains smelly.
The PadiPadi restaurant was very nice and food was good and reasonably priced.
Breakfast was mediocre.
Telephone in room does not work for local or overseas calls.
I would not recommend this hotel unless you can get a renovated room.
Jennifer
21 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
22 aug 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Couldn't check in on time.
Room was nice.
Breakfast was average.
Found a cleaner in our room late one night after it had already been cleaned that day, asked at reception why he was in our room again and they said the deluxe pool rooms are serviced twice a day, the second cleaner didn't clean anything though when we walked in he was pretending to make the bed which had already been made that day and not touched since.
Room service rings door bell at around 10pm and if you don't answer rings continuously until you do. Struggled to get pool towels left in our room each day.
Room service dishes left in our room for 2 days even though room was cleaned.
Rats scratching in the roof keeps you up all night.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
20 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service
This hotel is nothing like what was pictured. We decided to stay here because we had a late flight and had to check out early of our previous hotel and needed a place to unwind and chill at before we departed.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
RT
1 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
horrible place! will not stay here again...i tried to cancel the reservation will not allow. it is in a very unsafe place.
RT
11 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet and always restocking water. Safe environment. Friendly staff.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
28 jun 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nothing was great looked fine but quite a few things were broken. Beds hard, only used as an overnighted so wasn’t too fussed.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
28 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
lovely hotel to stay at
i stay here many time and i still love it, very spacious and clean and tidy, only feedback is the aircon need servicing, it very loud on the lowest setting