OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch
De huidige prijs is € 107
30 sep - 1 okt

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Bar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Twin kamer, niet-roken (UTSUWA)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(14 beoordelingen)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden

Twin kamer, niet-roken (ENTAKU)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(12 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer, niet-roken (YAGURA Room A)

8,4 van 10
Zeer goed
(12 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize zetelbed

Kamer, niet-roken, kitchenette (OMO House)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 12
  • 6 eenpersoonsbedden

Kamer, niet-roken (YAGURA Room B)

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 8
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 eenpersoons zetelbed en 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • 1 eenpersoons zetelbed en 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts bevindt zich in Chuo-wijk, een wijk in Kumamoto, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Kumamoto-kasteel en Tuinen van Suizenji zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Sakura Machi Kumamoto en Winkelcentrum Aeon Kumamoto Clair. Ook Kumamoto-jo Hall en Toeristeninformatiecentrum van Station van Kumamoto zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kumamoto
Kaart
5-1 Tetorihoncho, Kumamoto, Kumamoto, 860-0808

In de buurt

  • Een modern gebouw met een grote glazen gevel, een opvallend sculptuur ervoor en vlaggen op palen.
    Stadhuis van Kumamoto
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een traditioneel Japans kasteel met meerlaagse daken, omgeven door bomen met herfstkleuren en een stenen muur.
    Kumamoto-kasteel
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Museum voor Hedendaagse Kunst van Kumamoto
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Sakura Machi Kumamoto
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kumamoto-jo Hall
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Suidocho Tram Stop - 3 min. wandelen
  • Station Fujisakigumae - 10 min. wandelen
  • Kumamoto (KMJ) - 43 min. rijden

Restaurants

  • はなまるうどん 熊本下通店
    1 min. wandelen
  • マクドナルド 熊本下通店
    1 min. wandelen
  • Starbucks
    1 min. wandelen
  • 岡田珈琲 サテライト店
    1 min. wandelen
  • アソシェッド
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts

  • Hotel vlak bij Kumamoto-kasteel
  • OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts bevindt zich dicht bij Sakura Machi Kumamoto en Kumamoto-jo Hall en biedt shoppen ter plaatse, een koffiebar/café en een wasserij. Naast een bar en een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een uitgebreid ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
    • Een 24-uurs receptie, een automaat en een feestzaal
    • Vergaderruimtes, een waterkoeler en rookvrije accommodatie
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 160 kamers hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
    • Badkamers met diepe ligbaden en toiletten met elektronische bidets
    • Verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: JPY 2.100 voor volwassenen en JPY 2.100 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Winkelen

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Kluisje bij het onthaal
  • Kluisjes
  • Wasserij
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Flexwerkplekken
  • Vergaderruimte

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke paden

Meer

  • Feestruimte
  • Gebruik van de waterkoeler wordt aangemoedigd
  • Roken is niet toegelaten
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Bidet
  • Diep bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Theezakjes/oploskoffie

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Mobiele toegangssleutel
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 17 januari 2027 tot 20 januari 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: JPY 200.00 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer JPY 2100 voor volwassenen en JPY 2100 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts?

Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts van één nacht voor twee volwassenen op 30 sep. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts?

Dit hotel ligt in Chuo-wijk, op 10 minuten wandelen van Kumamoto-kasteel en Sakura Machi Kumamoto. Ook Kumamoto-jo Hall en Toeristeninformatiecentrum van Station van Kumamoto liggen op 3 km afstand. Suidocho Tram Stop ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Fujisakigumae is het 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over OMO5 Kumamoto by Hoshino Resorts

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 183 van 290 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 78 van 290 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 290 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 290 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 290 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
夜の太鼓演奏、バルコニーからの熊本城イルミネーション、早朝のコーヒーとても良かったです。 遅くのチェックインだったので観光案内や催し物をもっと楽しみたかった。翌日のモーニングが美味しかったです。次回訪問時にはホテルをじっくり楽しみたいと思いました!OMOレンジャーさんありがとう。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
施設は綺麗で快適、立地も最高です。 水回りの清掃の細かいところは星野リゾートにしては、と感じるところもありましたが、一般的なレベルで考えれば充分。 熊本城ガイドや和太鼓演奏など、オンリーワンの価値を提供さてくれるのは、さすが。
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
朝食にバリエーションが有り2泊しましたが、美味しく頂きました。
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
全体的に綺麗でなったが、部屋の掃除が少し行き届いてないと感じる面があった。 しかし、夜に行われた太鼓のショーや焼酎飲み比べなど、星野リゾート系列を感じさせるおもてなしもあり、概ね楽しめた。
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel for city visit with family
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
객실이 깨끗하고 직원은 친절하였습니다. 특히 위치도 너무 마음에 들었습니다.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地がよい! 部屋が個性的で子供が大変喜んでいました! 子供が宿題をするのに部屋にテーブルか何かあると良かったかなと思います!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
真的沒什麼好挑剔的。 交通超方便,隔壁還有上下通商店街,離大阪城散步也可抵達,衛浴也是完全乾濕分離,真的很讚,下次去熊本還是會想再去住。
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
地方非常好,附近已是商業街,很方便,行街shopping 非常好,但因近街,車聲有点燥,被單有點舊。
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
繁華街にあるので、ドラッグストア、コンビニ、飲食店、お土産購入などお店には困りませんでした。 バス停や路面電車の駅もすぐ近くにあり便利です。 スタッフさんも全員感じが良く、丁寧に接してくださいます。 朝食もおしゃれで美味しいです。 夜の太鼓演奏も迫力があり、感動しました。 また熊本に行く際には宿泊させていただきたいです。ありがとうございました。
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
房間乾淨,員工親切,活動多元
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とにかく熊本の市街地で食事に困りません。 朝ホテルから出てすぐ熊本城と路面電車が見れてとてもテンションが上がります!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
やぐらAに泊まりました。最初はやぐら下段で頭を打ったりしましたが、ソファが広くのんびりできました。朝食も4種類から選べてクロックムッシュやパンが美味しかった。
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
アクセスもホテルのお部屋も共有スペースも良く、とても満足な宿泊でした。 ただ上の階に宿泊する方が夜中の2時くらいまで騒いでいてとてもうるさくなかなか寝れませんでした。 やぐらルームBに宿泊しましたが、二段ベット?で天井が近い分、ドンドンと本当にうるさかったです。
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
地形方便 逛街便利
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋は畳がありゆっくりでき、朝食も美味しく満足しました
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
素敵なホテルで最高の旅となりました! 朝食も美味しく、また利用したいと思います。
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
熊本市内の観光便利なロケーションでした。 早朝のコーヒーサービスがとてもいい経験になりました。部屋は最低限の設備ですが、快適に過ごせました。 部屋着があるのか明記されておらず、不安になって調べたところ有料という情報を目にしたので持参しましたか、実際は部屋に置かれていました。この点がわかりやすくしてあればよかった…と思いました。
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
フロントスタッフが笑顔で対応も良く、旅の満足度アップです。
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
良かったです
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
구마모토를 관광하기 좋은 위치, 넓은 방, 친절한 직원들... 다음에도 구마모토를 여행한다면 다시 방문하고 싶은 숙소입니다.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
コスパの良いホテル
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
初めてビジネス版の星野リゾートホテルを体感してシンプルで良かったと思います。 イベントの和太鼓も素敵で迫力がありました。 スタッフの待遇も温かまりがあり、丁寧でした。 また利用したいと思います。
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗な部屋、外観、朝食も美味しかった
1 nacht verbleven in september 2025