Gehele woning

Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort

Fotogalerie voor Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort

Een paard graast in een grasveld, met een groot gebouw op de achtergrond.
Een houten steiger die uitsteekt in kalm water, met een roeiboot eraan vastgemaakt.
Een slaapkamer met een bed, een raam met gordijnen, een kast en een hanglamp.
Een keuken met witte kastjes, een fornuis en een koffiezetapparaat.
Een woonkamer met een open haard, rode en gestreepte banken, een rode fauteuil en een groot raam met rode gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort

  • Exclusief vakantiehuis op het terrein van Schlosshotel Wendorf bij Schwerin. Met een woonoppervlakte van 100 m² en een uiterst comfortabele inrichting is dit verblijf een ware oase van welzijn. Een Finse sauna en een ruimte met tafelvoetbal bieden de mogelijkheid voor activiteiten binnen uw eigen vier muren. Bovendien kunt u ook gebruik maken van het ontbijt van het Schlosshotel, dat zich op slechts 100 meter afstand bevindt. U kunt uw handicap verbeteren op de nabijgelegen golfbaan. Er is ook een professionele manege aan de voet van het kasteelpark.

    Het vakantiehuis ligt in de onmiddellijke nabijheid van het vijfsterren Schlosshotel Wendorf en op slechts enkele kilometers afstand van Schwerin. Omgeven door het charmante landschap van het Mecklenburgse merengebied, heeft u de mogelijkheid om kunst en cultuur te ontdekken in de hoofdstad van de deelstaat en om actief de prachtige natuur van het Sternberger merengebied te verkennen.

    Inbegrepen: WLAN, beddengoed, handdoeken, sauna verbruiksafhankelijke energiekosten, eindschoonmaak.

    Activiteiten in de buurt: De golfbaan WINSTONgolf, op slechts 10 minuten rijden, is een van de meest charmante golfbanen van heel Europa. Als gast van het Schlosshotel krijgt u korting op de greenfees voor in totaal drie banen op de baan. Maar ook de omgeving rond het Schlosshotel biedt vele mogelijkheden voor activiteiten in de frisse buitenlucht. De streek leent zich uitstekend voor uitgebreide fietstochten of aangename wandelingen en trektochten. Excursies naar Schwerin en Rostock of een dagje naar het strand aan de Oostzee zijn van hieruit zeer aan te bevelen.
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Leeftijd van kinderen max. 14 jaar.
    Indeling: Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), zithoek), keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(1-pers. bedstee(70 x 160 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), serre(eettafel(4 personen))) Souterrain: (wasdroger, sauna(privé)) grill, verwarming(olie), terras, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, babybedje(free), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Max. 3; € 15/dier/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
    Elektriciteit; elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
    Water; water - bij de prijs inbegrepen

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Keukenlinnen; Aanwezig
    Wifi; Gratis
    Catering; Diner mogelijk (On requestfee payable)
    Ontbijt; Mogelijk (On requestfee payable)
    Kinderbed; € 20/verblijf
    Kinderstoel; gratis (op aanvraag)
    Diversen; Broodjesservice

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een meer in Kuhlen-Wendorf. Bezoek Stadtkirche St. Maria & St. Nikolaus en Schelfkerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nossentiner-Schwinzer Heide Natuurpark en Natuurpark Sternberg Merengebied. Reis je met kinderen? Overweeg dan Heckengarten of ga naar Sport- en Congreshal Schwerin om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Zoek het water op voor activiteiten zoals motorbootvaren en vissen of beleef een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Wendorf
Meer vakantiehuizen in Wendorf
Kaart
Wendorf

In de buurt

  • Een groot, meerhoog gebouw met een steil dak, een balkon en een trap die naar de ingang leidt.
    Nossentiner-Schwinzer Heide Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een statig, versierd gebouw met meerdere torens en beelden.
    Kasteel van Schwerin
    38 min. rijden - 35.4 km
  • Een historisch stadsplein met een opvallende kerk, een geel gebouw met de tekst 'REUTERHAUS' en terrasjes van een café.
    Marktplein van Wismar
    58 min. rijden - 48.9 km
  • Natuurpark Sternberg Merengebied
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Sport- en Congreshal Schwerin
    39 min. rijden - 36.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Friedrichsruhe (Meckl) - 17 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 71 min. rijden

Restaurants

  • Landgasthaus Cambs
    13 min. rijden
  • Kranichhaus
    11 min. rijden
  • Kaffe Herzensgut
    9 min. rijden
  • Elke Speisestube Gaststätten
    12 min. rijden
  • zum schütt in
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienhaus Yvonne in Wendorf im Bernstein Resort?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Kuhlen-Wendorf ligt aan een meer, vlak bij Nossentiner-Schwinzer Heide Natuurpark en Natuurpark Sternberg Merengebied. Ook Pinnower See en WINSTONgolf liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk