Geheel appartement

Villa Norden

Appartementen met kitchenettes, op wandelafstand van Strand van Kühlungsborn

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Villa Norden

Appartement (2 rooms) | Balkon
Voorkant accommodatie - avond/nacht
Appartement (1 room) | Gratis wifi
Appartement (2 rooms) | Privékeuken | Een koelkast, een vaatwasser, een koffiezetapparaat/waterkoker
Appartement (1 room) | Badkamer | Een haardroger, handdoeken

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 197
inclusief belastingen en toeslagen
19 aug - 20 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Appartement (1 room)

Hoogtepunten

Een aparte eetruimte
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Appartement (2 rooms)

Hoogtepunten

Een balkon of patio
Een aparte eetruimte
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Hermannstr. 29, Kuehlungsborn, MV, 18225

In de buurt

  • Strand van Kühlungsborn - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Ostsee-Grenzturm - 5 min. rijden - 2.3 km
  • Hafen Kühlungsborn - 6 min. rijden - 3.9 km
  • Strand van Heiligendamm - 14 min. rijden - 11.3 km
  • Seebrücke Rerik - 15 min. rijden - 13.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Kröpelin - 14 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 54 min. rijden

Restaurants

  • ‪BEACH HOUSE Kühlungsborn - ‬15 min. wandelen
  • ‪Buhne 8 - ‬19 min. wandelen
  • ‪Portofino - ‬10 min. wandelen
  • ‪Kühlungsborner Kaffeerösterei - ‬6 min. wandelen
  • ‪Barista’s Coffee & Cocktails - ‬19 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Villa Norden

Appartementen met kitchenettes, op wandelafstand van Strand van Kühlungsborn
Dit appartement heeft niet alleen parking, maar ook een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement bevat een kitchenette met een koelkast en vaatwasser, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Je kunt er ook gebruikmaken van een koffiezetapparaat/waterkoker. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Villa Norden heeft 13 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders.

Talen

Engels, Duits

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per nacht)

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Buiten

  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Geen schoonmaakservice
  • Receptie met beperkte tijden

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 13 units
  • 2 etages
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het inchecken en inleveren van de sleutel voor deze accommodatie vindt plaats in Hotel Haffidyll, Haffstraße 13, 18230 Rerik.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 69 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: EUR 8 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Norden Apartment Kuehlungsborn
Villa Norden Apartment
Villa Norden Kuehlungsborn
Villa Norden
Villa Norden Apartment
Villa Norden Kuehlungsborn
Villa Norden Apartment Kuehlungsborn

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Norden?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Norden?

Vandaag, 22 jul. 2025, kost een verblijf bij Villa Norden van één nacht voor twee volwassenen op 19 aug. 2025 min. € 122,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Villa Norden voor parkeren?

Parkeren kost EUR 8 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Villa Norden inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Norden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Villa Norden een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Villa Norden?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van Kühlungsborn en Ostsee-Grenzturm. Ook Hafen Kühlungsborn en Strand van Kägsdorf liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Villa Norden

Beoordelingen

7,8

Goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 6 beoordelingen

8,4/10

Netheid

7,0/10

Personeel en service

8,0/10

Voorzieningen

6,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10

2 nachten verbleven in september 2024

8/10

Netter Empfang bei Schlüssel abholung in Rerik. Haus ist außen etwas verwohnt, Treppenhaus dito. In die Jahre gekommen trifft es. Geringe optische Mängel wie Streifenvorhang im Bad, sonst alles soweit ok. Betten bequem, dürften aber mal neu. Es gibt nicht wirklich was zu meckern
7 nachten verbleven in juni 2024

8/10

schöne und saubere Unterkunft, besonders die Nähe zum Strand war genial. Durch die Nähe zur Promenade und dem Konzertgarten war es war es in den Abendstunden ein wenig laut.
7 nachten verbleven in juli 2021

10/10

Sehr gute Lage, großzügige Parkplätze, gut zu erreichen.
2 nachten verbleven in juni 2020

10/10

Es ist eine sehr schöne Ferienwohnung, es fehlte an Nichts. Wir haben uns sehr wohl gefühlt trotz des schlechten Wetters, aber dafür hatten wir einen sehr schönen Balkon, der uns vor den Schauer schützte. Kühlungsborn ist ja immer eine Reise wert.
2 nachten verbleven in augustus 2019

2/10

Positives: Strandnähe Negatives: ungemütliches Apartment, Einrichtung altmodisch, Schlüssel musste separat in 20 km Entfernung abgeholt werden, viele versteckte Kosten ( Parkplatz, Reinigung, Kinderbett), durchgelegene Matratzen Fazit: Preis-Leistungsverhältnis sehr schlecht