Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Amera Homestay
Dit vakantiehuis beschikt naast een snackbar/deli over een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Barbecues en een picknickplaats zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke ledtelevisie van 42 inch heeft premium kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
2 privé- of gemeenschappelijke badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Led-tv van 42 inch met premium kabelzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: MYR 100.0 per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MYR 150.00 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Amera Homestay House Chukai
Amera Homestay House
Amera Homestay Chukai
Amera Homestay Chukai
Amera Homestay Private vacation home
Amera Homestay Private vacation home Chukai
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Chukai. Central Point Kemaman Mall en Winkelcentrum Mesra zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Bukit Geliga Ch' Akob en Bukit Badak verkennen. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Chukai
PT-9564, Taman Reno 2, Bukit Kuang, Chukai, Terengganu, 24000
In de buurt
Sultan Ahmad Mosque
5 min. rijden - 4.2 km
Central Point Kemaman Mall
6 min. rijden - 5.0 km
Bukit Badak
9 min. rijden - 9.8 km
Bukit Geliga Ch' Akob
12 min. rijden - 9.1 km
Cherating-strand
23 min. rijden - 17.4 km
Restaurants
Mee Sup Champa Bukit Kuang
5 min. wandelen
Nasi Kukus Ayam Berempah Ruslan
15 min. wandelen
Warung Aishah Rc
18 min. wandelen
Restoran Ibu Ani
13 min. wandelen
Warung Chek Ku
19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Amera Homestay?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Amera Homestay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Amera Homestay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Amera Homestay een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MYR 150.00 per voertuig.
Waar staat Amera Homestay?
Dit vakantiehuis in Chukai ligt op 4,6 km van Sultan Ahmad Mosque en op 10 km afstand van Central Point Kemaman Mall en Bukit Geliga Ch' Akob. Ook Bukit Badak en Mak Lagam liggen op 15 km afstand.