I-City Holiday KL Suites ligt in Shah Alam nabij pretparken. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Sunway Pyramid Mall en 1 Utama (winkelcentrum). I-City (attractiepark) en SnoWalk zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Shah Alam
Station Kuala Lumpur Padang Jawa KTM Komuter - 5 min. rijden
Kuala Lumpur International Airport (KUL) - 49 min. rijden
Restaurants
CHAGEE
12 min. wandelen
Doubletree Hotel Lobby
6 min. wandelen
Kenny Rogers Roasters
2 min. wandelen
Tosca Trattoria
6 min. wandelen
Pepper Lunch I - City Mall Shah Alam
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
I-City Holiday KL Suites
Elk appartement is voorzien van een televisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een rijstkoker.
I-City Holiday KL Suites heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een rijstkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. Er is een televisie met kabelzenders. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van designer toiletartikelen, gratis toiletartikelen, een haardroger en tandenborstels en tandpasta.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Kantoren en bureaus zijn beschikbaar.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Visueel brandalarm
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij I-City Holiday KL Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij I-City Holiday KL Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij I-City Holiday KL Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat I-City Holiday KL Suites?
Dit appartement in Shah Alam ligt op 15 minuten wandelen van i-City (attractiepark), Winkelcentrum Central i-City en SnoWalk. Ook Laman Seni 7 en Universiti Teknologi MARA, Shah Alam liggen op 2 km afstand.