NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral in Brickfields bevindt zich bij een winkelcentrum. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Kuala Lumpur Sentral en NU Sentral-winkelcentrum. Ook Bangsar Village en Mid Valley Megamall zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
58A, Jalan Ang Seng, Brickfields, Kuala Lumpur, 50470
In de buurt
Kuala Lumpur Sentral
12 min. wandelen - 1.0 km
Mid Valley Megamall
19 min. wandelen - 1.6 km
NU Sentral-winkelcentrum
12 min. wandelen - 1.0 km
Bangsar Village
14 min. wandelen - 1.2 km
The Gardens Mall
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Bangsar - 3 min. wandelen
Station Kuala Lumpur Sentral - 15 min. wandelen
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 31 min. rijden
Restaurants
Restoran Rasmeena
6 min. wandelen
Entier
1 min. wandelen
The Lido
1 min. wandelen
Nyonya Tingkat
4 min. wandelen
PHD Jalan Bangsar
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral
Dit aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een 24-uurs fitnesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een sauna, een koffiebar/café en valetparking zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een eetruimte, terwijl de lcd-televisie met kabelzenders en Netflix het entertainment verzorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral heeft 33 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in Kuala Lumpur is wifi gratis. Elke lcd-televisie van 40 inch heeft kabelzenders en Netflix.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna en een 24-uurs fitnesscentrum.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Valetparkeren ter plaatse (MYR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Bibliotheek
Lcd-tv van 40 inch met kabelzenders
Netflix
Buiten
Balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Businesscentrum
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Geldautomaat
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Direct bij een congrescentrum
Direct bij een winkelcentrum
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
33 units
Gebouwd in 2017
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: MYR 300.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MYR 100 per voertuig (enkele reis)
Valetparkeerkosten: MYR 30 per dag
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Zijn huisdieren welkom bij NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van MYR 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MYR 100 per voertuig.
Waar staat NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral?
Dit aparthotel ligt in Brickfields, op 15 minuten wandelen van NU Sentral-winkelcentrum en Kuala Lumpur Sentral. Ook Bangsar Village en Mid Valley Megamall liggen op 2 km afstand. Station Bangsar ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station KL Sentral is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over NowHere Boutique Suites at EST KL Sentral
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 86 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 86 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 86 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 86 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 86 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
J
30 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great apartment in a great location
Convenient check in as agent was already there waiting, taken straight to room which was ready although I was checking in 5 hours earlier than requested. it's location is perfect, connected directly to the LRT station it is only 1 stop from the Kuala Lumpur city centre (Sentral) main terminal for all stations in the city and the airport, also the connected (Huge) shopping mall. Also within a few minutes walk are a 7/11 and other convenience stores, fruit and veg shop and news agent as well as ATMs.
J
2 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rick
19 jun 2018
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Feel like a KL citizen
This hotel is basically an apartment with self-check-in. The room is spacious and ours had a gorgeous view over the city. Though there is some kind of reception near the entrance, the man behind the counter did not understand we were hotel guests. This made check-in was a bit strange, and later we received our access code to the room by SMS.
Nevertheless, after this experience, we enjoyed our room very much.
Rick
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ulla
29 mrt 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Bra lägenhet.
Bra lägenhet med allt man behöver. Netflix ett stor plus!
Ulla
2 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
17 mrt 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love the design of the room. Its so modern and comfy, feels like an ideal home and it really inspire me to have a dream home like this. The host is super attentive, although the internet was a little hiccup here but she assist to fix it quickly. Great location as LRT Bangsar just 3 min walk through the covered link bridge.The only thing i would not satisfy was the security counter at entrance. You have to pay RM50 deposit for the access card to enter into lobby, then the host will pass you another card to access to your unit, its quite a hassle for using many cards to access it.
Kat
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angela
9 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice service apartment, with comfort bed and clean room. The host was nice and helpful with fast response. They not serve buffet in breakfast , but have few types of set dish with beverage can choose, the "Big Breakfast" was delicious!!
Angela
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elaine
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, building linked with Lrt Station ,just one station away from KL sentral, convenience to airport with KL Express. Overall highly recommend for solo traveller or business trip.
Elaine
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sim
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only stay here for one night , the location can't be beat! Nice room with clean and comfort bed, TV with Netflix, definitely will return on our next visit.
Sim
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
10 dec 2019
Positief: Voorzieningen
Negatief: Personeel en service
The receptionist not at the par as hotel liners
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Caleb
13 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not recommended, dirty
1st room, Toilet dirty, got cockroaches, smelly, plug cannot charge
2nd room, after complained to them, they decided changed to new room, After look around oven inside still got KFC
Caleb
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
WOOKSOO
29 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ㅠㅠ
가격에 비해 시설관리가 미흡함..세면대에 하부에 물이 새어나와 사용도 못하고 어른 엄지손가락 크기 바퀴벌레가 다니고..(근처 마트에 서 바퀴살충제 사서 기부함),세탁기는 언제 사용한건지 더러움에 극치.. 숙박 보증금은 말하지 않음 쌩까고...진정 후회된 선택...
WOOKSOO
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
yuyuyu
25 jul 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
no bottled waters was provided, which should be a standard.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
its a loft with 2 queen bed, one room can stay up to 4 person, good view and good price
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Nick
31 mrt 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Big living space is good. Nearby amenities for food and daily use items is very limited. Room not ready when arrive after the required checked in time. Poor communication and seems under staffs
Nick
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
spacious and cozy, seems like some locals do live here, very little tourist. travelling around is easy with grab. quite near to Midvalley
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Spacious and good service
Booked this for company trip and the staff thoroughly enjoyed the space, very spacious and clean and good service.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Loretta
12 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay.
Nice stay. Overall is good . I rebook the hotel again .
Loretta
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
good location walking distance to LRT station,
breakfast place only starts 8:30am, no toothbrush,
and toiletries quality was not good
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Howard
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
CP高
房間舒適
Howard
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wen Seng
19 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Would stay again
The loft was beautiful, and the 9th floor is a perfect chill out spot
Wen Seng
2 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
27 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Near train station. Close to KL Sentral. Excellent environment
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yew Kai
25 jan 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Room needs cleaning before guest checks in.
Location is good but room needs a little cleaning before guest checks in. Strong smell of drainage waste water and even found a cockroach hiding in the bathroom. I had to fix the frying pan handle. Checking in and out was very easy.
Yew Kai
4 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten