dit vakantiehuis ligt in Krk. Bezoek Kathedraal van Maria-Hemelvaart en Frankopan Castle, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Strand Sv. Fuska. Vesnin Labirint en Ladin Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Krk
Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms
Hoogtepunten van de accommodatie
Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een pool- of biljarttafel, barbecues en tafelvoetbal
Rookvrije accommodatie en een tafeltennistafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
4 badkamers met badkuipen of douches
Keukens, koelkasten en kookgerei, borden en bestek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.30 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.65 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.90 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.95 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing Home in Linardici With Wifi and 6 Bedrooms?
Dit vakantiehuis in Krk bevindt zich op enkele stappen van Kvarnergolf en op 4,9 km van Jert-strand. Ook Strand Sv. Fuska en Ferryhaven Valbiska liggen op 10 km afstand.