Gehele woning

Pet friendly home in Kraljevica

Fotogalerie voor Pet friendly home in Kraljevica

Luchtbeeld van een kustgebied met helderblauw water, boten en een strand met parasols.
Hotelkamer met twee bedden, een houten garderobe, een klein houten bureau met een spiegel, en een badkamer zichtbaar door een geopende deur.
Een modern huis met balkon, omgeven door bomen en uitzicht op een berg.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel, een televisie en een trap.
Een moderne keuken met een ingebouwde kookplaat, een koffiezetapparaat en een magnetron. Er staat een eettafel met stoelen en er is een raam met gordijnen.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Pet friendly home in Kraljevica

  • In een prachtig aangelegd kamp aan zee heet deze comfortabele en gezellige villa je welkom.



    Verheug je op een heerlijke vakantie in dit mooie en moderne huis in Ostro. De accommodatie ligt op een bebost schiereiland met andere villa's, zodat je een vakantie samen met uitgebreide familie of familievrienden kunt doorbrengen. Binnen in het huis kun je je verheugen op een mooi design en een mooie kamerindeling op twee verdiepingen. Geniet van samen koken, ontspannen of spelen en zit op het balkon of terras met een drankje en vang een glimp op van de zee door de bomen.



    Er is een receptie in de directe omgeving van de villa en er is gratis parkeergelegenheid. De villa's liggen op een perceel direct aan het strand en de zee. Dus niets staat uren plezier op het strand en in de zee in de weg. Ontspan in de café-bar, trakteer jezelf op iets lekkers in de bakkerij of kijk hoe je kinderen spelen in de speeltuin.



    Plan excursies en bezoek het nabijgelegen Crikvenica of ga winkelen in Rijeka. Het eiland Krk, dat met een gratis brug verbonden is met het vasteland, is ook een geweldige bestemming voor geweldige ervaringen in de natuur en aan zee!



    - Gratis parkeren dichtbij

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Huisdieren: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Kraljevica. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Krk-brug en Fulfinum Mirine. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Molo Longo-promenade en Veerhaven van Rijeka. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kantrida-stadion of Automotodrom Grobnik Doo. Bekijk onze reisgids voor Kraljevica
Meer vakantiehuizen in Kraljevica
Kaart
Kraljevica

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een zonsondergang boven een wateroppervlak, met een stadsachtergrond.
    Korzo
    24 min. rijden - 24.1 km
  • Strand van Crikvenica
    20 min. rijden - 20.9 km
  • Automotodrom Grobnik Doo
    30 min. rijden - 30.4 km
  • Haven van Krk Stad
    38 min. rijden - 39.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Škrljevo - 19 min. rijden
  • Rijeka (RJK) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Ni Hao Fast food
    8 min. rijden
  • Captain Hook
    4 min. rijden
  • Taverna Vidikovac
    12 min. rijden
  • Pizzeria "Porto Re
    3 min. rijden
  • Grabrova
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pet friendly home in Kraljevica?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Kraljevica inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Kraljevica uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pet friendly home in Kraljevica?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 0,5 km van Kvarnergolf en op 4,4 km van Krk-brug. Ook Kartodrom Bura en Pesja-strand liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Pet friendly home in Kraljevica

6,0

8,0

Netheid

4,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Negatief: Locatie, accuraatheid advertentie

Schöne Häuser, aber…..

Die Häuser liegen direkt neben/in einem Campingplatz, der überwiegend von Dauercampern genutzt wird. Um zu den Häusern zu gelangen, muss man direkt über die sehr schmale Straße durch den Campingplatz fahren. Für Leute, die ein großes Auto fahren, eine sehr große Herausforderung. Die Häuser liegen sehr dicht am Kiesstrand, der ebenfalls von den Campern genutzt wird. Der Ausblick von hier ist eher enttäuschend, weil man direkt auf eine Industrieanlage auf dem gegenüberliegenden Ufer sieht. Wir waren enttäuscht, weil die Beschreibung der Umgebung nicht zutreffend ist. Das Personal ist sehr freundlich und versucht Mängel oder Probleme kurzfristig zu beseitigen. Aufgrund technischer Probleme mit dem TV und der Klimaanlage haben wir das Haus während unseres Aufenthalts einmal wechseln müssen.Wir würden keine weiteren Aufenthalt dort buchen.
7 nachten verbleven in juli 2025