Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside
Villa Adria Blue is een droomvilla gelegen op een groene heuvel midden in de baai van Bakar in Kvarner. Het minimalistische ontwerp van het huis springt meteen in het oog. Eenvoudige elegantie dringt door van de buitenruimte tot de slaapkamers. Het zwembad van 34m2 biedt welkome verfrissing op warme zomerdagen. Een prachtig terras nodigt je uit om te vertoeven. Hier zul je zeker onvergetelijke barbecue-avonden doorbrengen met familie en vrienden, terwijl de kinderen volleybal of badminton spelen op het groene terrein achter het huis. Geniet van een geweldig ontbijt met je familie en vrienden aan de eettafel op het terras of verhuis gewoon naar binnen als het regent. Dit is licht en ruim dankzij de grote raamfronten. Het eetgedeelte verbindt de woonkamer met de volledig uitgeruste keuken. Een van de comfortabele slaapkamers met eigen badkamer bevindt zich ook op de begane grond. De andere 5 slaapkamers bevinden zich op de bovenverdieping. Elke kamer heeft een eigen badkamer, een balkon met uitzicht op de baai, tv en airconditioning. Het hele huis heeft vloerverwarming en is daardoor zelfs op koudere dagen behaaglijk warm. Villa Adria Blue is geschikt voor maximaal 12 personen in een totaal van 6 tweepersoonskamers, waardoor het ideaal is voor grotere gezinnen of groepen vrienden.Als je rust en afzondering wilt van de toeristische drukte, dan is dit de plek voor jou! Villa Adria Blue ligt boven het stadje Bakarac, een rustig voormalig vissersdorpje in de baai van Bakar in Kvarner. Op slechts een paar honderd meter van de villa kun je kiezen tussen het stadsstrand en een prachtig kiezelstrand - ideaal voor gezinnen met kinderen. Rijeka, de culturele hoofdstad van 2020, en de levendige stad Crikvenica met een fantastisch evenementenprogramma liggen ook niet ver weg en zijn zeker een bezoek waard. Ga windowshoppen in Opatija of verken de eilanden Krk of Rab. Beide eilanden bieden in de zomer een verscheidenheid aan sportevenementen - van marathons en wielerwedstrijden tot regatta's. Het natuurpark Ucka ligt op slechts een half uur rijden. Natuurliefhebbers en wandelaars komen hier aan hun trekken. En het uitzicht vanaf de top van de berg is ongeëvenaard! De locatie van je villa is ideaal als je je vakantie wilt doorbrengen te midden van alle mogelijkheden en toch een toevluchtsoord nodig hebt om te ontspannen.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Zwembad: april - eind septemb.
- Verwarmd buitenzwembad
- Privé zwembad (34m2)
- Airconditioning het hele huis
- Kinderbed: 1
- Kinderstoel: 1
Gelijkaardige accommodaties
Villa with a pool for 14 persons, with sauna and jaccuzzi, 2 separate units
Kaštelir
Villa with a pool for 14 persons, with sauna and jaccuzzi, 2 separate units
dit vakantiehuis ligt aan het water in Kraljevica. Bezoek culturele hoogtepunten Peek & Poke-museum en Kroatisch Nationaal Theater Ivan Zajc. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Krk-brug en Fulfinum Mirine. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kantrida-stadion of Automotodrom Grobnik Doo. Bekijk onze reisgids voor Kraljevica
Beschikt Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous home in Bakarac with private swimming pool, can be inside or outside?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 3,9 km van Kvarnergolf en op 4,2 km van Kartodrom Bura. Ook Krk-brug en Astronomisch Centrum van Rijeka liggen op 15 km afstand.