Gehele woning

140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment

Fotogalerie voor 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment

Een gebouw met een klassiek gevelontwerp, meerdere ramen en een begane grond ingang.
Een keuken met houten vloeren, een houten tafel en kastjes.
Een kamer met een houten vloer, een televisie op een standaard, een bank met een kleurrijk kussen, een bed met een rode deken, en een deur die naar een andere kamer leidt.
Een gang met houten vloer, witte muren en deuren die naar andere kamers leiden.
Een ruime woonkamer met een houten salontafel, een blauwe bank en een televisie op een houten dressoir.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment

  • Appartement Stanislas is de perfecte plek om Krakau te verkennen. Gunstig gelegen in het hart van de Joodse wijk en op slechts 5 minuten lopen van het centrale plein.
    Licht en ruim (140 m²), het heeft 3 slaapkamers (maximaal 7)
     1. grote slaapkamer met een tweepersoonsbed en ensuite badkamer
     2. familieslaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed
     3. slaapkamer met twee eenpersoonsbedden - met twee eenpersoonsbedden

     een grote woonkamer met WiFi-internet, stereo, tv en dvd-speler, 3 banken (waarvan 2 slaapbanken voor 2 tot 4 personen)

     een moderne volledig uitgeruste keuken / eetkamer (uitgerust met alle benodigde servies / keukengerei voorzien, 4-pits fornuis, koelkast, waterkoker, magnetron, broodrooster, houten tafel en banken in boerderijstijl, geschikt voor maximaal 10 personen); ook met een overdekt balkon

      2 badkamers:
       1. met een bad, douchecabine, toilet, wastafel, wasmachine, haardroger, strijkijzer en strijkplank
       2. ensuite badkamer met krachtige douche, wastafel en toilet
     
    Centrale verwarming en direct warm water. Kinderbedjes en kinderstoelen kunnen worden verstrekt.

    Appartement Stanislas bevindt zich op de tweede verdieping van een charmant ‘Arts and Crafts’ -gebouw uit 1893. Het is overal gemoderniseerd om compleet comfort voor de gasten te garanderen, en er is ook voor gezorgd dat zoveel mogelijk elegante originele kenmerken behouden zijn gebleven.
    Licht en ruim, het appartement is gemakkelijk geschikt voor maximaal 9/11 volwassene (plus 2 baby's).

    PLAATS:

    De locatie is echt geweldig!
    Dit prachtig gerenoveerde laat-Victoriaanse appartement is de perfecte plek om Krakau te verkennen. Gunstig gelegen op slechts vijf minuten lopen van zowel het Grote Marktplein in de oude stad als van Kazimierz, de oude Joodse wijk, alles is binnen handbereik.

    Een andere attractie kan Hala Targowa zijn - openluchtmarkt met groenten en fruit van maandag tot zaterdag; zondagochtend is het tijd om naar deze wekelijkse antiekmarkt te komen. Hoewel niet strikt antiek, kan de goed geïnformeerde koper een koopje vinden in de enorme selectie. Een goede plek om Oost-Europese memorabilia te vinden.
    En natuurlijk Kiełbaska z Nyski (gegrilde worstjes die je rechtstreeks bij de oude communistische auto kunt kopen;) - is een must !!! - je kunt het elke dag proberen, behalve op zondag vanaf 8 p. m tot 3 a. m - ze hebben altijd veel mensen!

    Accomodatie en voorzieningen
    140 m², appartement met 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote keuken met overdekt balkon, 2e verdieping
    Algemeen:
    lakens voorzien, handdoeken voorzien, tot 9
    Keuken / eetkamer: 4-pits fornuis, koelkast, servies / keukengerei voorzien, waterkoker, magnetron, broodrooster, houten tafel en banken in boerderijstijl, geschikt voor maximaal 10 personen.
    Badkamer 1: bad, douche, toilet, wastafel, wasmachine, haardroger
    Badkamer 2 (ensuit) eigen toilet, wastafel en krachtige douche
    Hoofdslaapkamer Hoofdslaapkamer met ensuite badkamer: tweepersoonsbed, kledingkast en nachtkastje in de slaapkamer. De ensuite badkamer heeft een eigen toilet, wastafel en krachtige douche.
    Familie slaapkamer De grootste slaapkamer, het heeft een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed en veel bergruimte
    verzorgd door de kledingkast, commode en twee nachtkastjes.
    Twin slaapkamer Een grote kamer met twee eenpersoonsbedden met elk een nachtkastje en een kledingkast.
    Woonkamer / lounge Ingericht naar een hoge standaard met voldoende zitplaatsen en ruimte om te ontspannen.
    * De sfeerverlichting en de houtkachel dragen bij aan de huiselijke sfeer. WiFi-internet, tv en dvd-speler, stereo en een selectie van spellen voor het plezier van de gasten. 2 slaapbanken
    Buiten: overdekt balkon
    Geschiktheid: kinderen welkom - Kinderbedjes en kinderstoelen kunnen worden verstrekt.

    Dimensies:
    Appartement gebied: 139. 46msq
    Hal: 10. 46msq
    Slaapkamer 1: 17. 40msq
    Slaapkamer 2: 20. 72msq
    Slaapkamer 3: 11. 92msq
    Ensuite badkamer: 5. 84msq
    Hoofdbadkamer: 10. 99msq
    Lounge: 31. 58msq
    Keuken: 22. 23msq
    Overdekt balkon: 8. 32msq

    * Beste gasten, helaas is het vanwege anti-smogbeperkingen verboden om open haarden in Krakau te gebruiken

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Krakau, een wijk in Krakau. Kasteel Wawel en Wieliczka-zoutmijn zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Rynek Główny. Reis je met kinderen? Overweeg dan Aquarium en Natuurhistorisch Musem en Jordan Park. Bekijk onze reisgids voor Krakau
Meer vakantiehuizen in Krakau
Kaart
Kraków, Lesser Poland Voivodeship

In de buurt

  • Een park met een geplaveid pad, langs de rand banken en bomen.
    Planty-park
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch gebouw met een klokkentoren en twee koepels, omgeven door herfstbladeren.
    Royal Road
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historisch plein met een opvallende kerk, een markthal en een goed verlichte straat.
    Rynek Główny
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een levendig plein met een opvallende kerktoren, een standbeeld en omliggende historische gebouwen.
    Mariakerk
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een historisch kasteel met rode pannendaken, groene koepels en een opvallende toren.
    Kasteel Wawel
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Turowicza Station - 6 min. rijden
  • Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Tram Stop - 7 min. rijden
  • Internationale luchthaven Johannes Paulus II Kraków-Balice (KRK), Balice, Polen - 31 min. rijden

Restaurants

  • Bar Mleczny Pod Filarkami
    1 min. wandelen
  • Bussola Coffee
    1 min. wandelen
  • MO-JA
    3 min. wandelen
  • Mirror Bistro - Pierogi Bystro
    3 min. wandelen
  • Restauracja Zaytouna
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Krakau bevindt zich in Stadscentrum van Krakau, op 15 minuten wandelen van Aquarium en Natuurhistorisch Musem, Rynek Główny en Kasteel Wawel. Ook Tempel-synagoge en Joodse Begraafplaats liggen op 5 minuten wandelen. Station Kraków Główny ligt op 26 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 140m, 3 bdr, 2 bth Family Apartment

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 30 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 30 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfecte locatie om de stad te ontdekken.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken
Eigenaar zeer behulpzaam. Alleen veel problemen gehad met toegangcodes van de deuren. Moet ander systeem voor komen.
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken, communicatie
Het appartement was schoon en alles was aanwezig, behalve dat er net genoeg koffie was voor maar 3 kopjes.Het inchecken verliep achterlijk dramatisch. Van tevoren was er geen informatie voor het inchecken gestuurd (bv. Deurcodes), integendeel tot de bewering van de verhuurder. Ik had wel een mail ontvangen met de 'laatste informatie', maar het deel over inchecken was leeg. Toen we aankwamen en nog steeds geen informatie hadden, probeerden we de verhuurder op 3 verschillende telefoonnummers te bellen, bij geen enkel nummer werd opgenomen. Sowieso had de verhuurder nooit op mijn berichten gereageerd tot onze aankomst, waarvan ik het eerste bericht in laat mei verstuurd had. Ook toen we aanbelde bij het appartement werd niet opengedaan of gereageerd. Uiteindelijk hebben we VRBO gebeld, we kwamen bij een tussenpersoon terecht die matig Engels sprak, waardoor het doorgeven van mijn Nederlandse naam en mijn email met moeite verliep. Uiteindelijk had de tussenpersoon de verhuurder weten te bellen en ontvingen we binnen 10 minuten de incheck gegevens. Allesbijelkaar heeft dit ons een drie kwartier gekost en heel veel onnodige stress. Ook had ik een bericht gestuurd met hoelaat wij het appartement uitgingen, daar werd ook pas op gereageerd toen we het appartement uit waren.Dus over het algemeen, het appartement was goed, maar de communicatie onmogelijk slecht.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a fantastic stay. The apartment is spacious and well appointed. A perfect location for us everything we wanted to see was walkable (and the tram/train very close by if needed for the airport.) Would highly recommend.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Apartment was exactly as described and perfect for our group of seven.Excellent location close to the main square. Plenty of shops and restaurants nearby.
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Absolutely perfect.Suited out family’s needs, we loved this apartment.Well positioned on the edge of the Jewish district and well appointed.If we came back we would definitely try to stay here, highly recommended
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay. The apartment is very centrally located. We had everything we needed and was a comfortable stay for 6 adults. Property was clean and easy to access. Would definitely come back for another stay.
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very good location and plenty of room for 6 of us. 10.minute walk to the sqyare and kaziemirez.
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Huge apartment

Close to attractions, easy walking distance.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fabulous spacious apartments,parquet flooring, lots of original features, great sunny covered balcony to sit and have a drink. Huge rooms. We loved it and i will be recommending to friends and family. Perfect location between Jewish quarter and old town. Everything easy to get to on foot. Didn't bother cooking as so many great places nearby. Just wonderful
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Location

Great location of the property, close to old town Krakow. Apartment accommodated my large family very well.
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great apartment, only problem was when we tried the coffee maker & it tripped the electrics. Needs to be on the info in apartment that the box is outside the apartment at ground level to reconnect & water switch is behind the toilet.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment was very spacious and suited our family group. We had issues with the Internet connection but Natasza was trying her hardest to have the issue resolved
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect!

Great apartment in a brilliant location. All beds incredibly comfortable and a very well equipped kitchen. Whole apartment was spotlessly clean and warm. Will definitely stay again
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Polish wedding

Krakow was wonderful, excellent location. Plenty big enough for all of us.
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect family holiday accommodation.

Wonderfully spacious and comfortable apartment in a great location, made the perfect family holiday accommodation. We will return!
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Large spacious apartment on the second floor of a beautiful historical building. Plenty of room for five adults with a large lounge room, three large bedrooms and two bathrooms. Washing machine and a closed in balcony made it easy to get clothes washed and dried. Fabulous proximity to the old town and Jewish quarter allowing us to walk everywhere.
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic Place

What a fantastic place to stay. Myself and 3 friends stayed here for a long weekend the apartment is beautiful and very large plenty of room for us. We had one small issue there we had a power cut which stopped the water pump working however one quick call to the owner and we had it working again great service. Being located close to the Old Town it’s easy to get around and plenty of great restaurants and bars nearby. We would definitely return in the future.
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fabulous stay

Communications were excellent, apartment was fabulous & impeccably clean, location brilliant. Would recommend 100%
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
This is a very spacious and comfortable flat in a wonderful location. Ultimately it was a great stay, but we had some communication issues with the owner early on until our 2nd day which was awkward. We would have preferred to have enough pillow cases and maybe even salt and pepper in the kitchen or tea or coffee. It was definitely only minimally supplied, but that said, we still enjoyed our stay very much. The location is absolutely perfect and walking distance from both the old town square, the Jewish quarter and the castle.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Ganz nah dran

Toll gelegene großzügige Wohnung nahe an jüdischem Viertel und Altstadt. Entspricht vollständig der Beschreibung. Wir haben uns sehr wohl gefühlt. Eine tolle Zeit in einer tollen Stadt. Wir kommen gerne wieder.
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Good stay

Lovely large apartment. Internet a little intermittent. Could do with some glasses in the kitchen but small points. . Excellent stay. The owners are always available and answer any questions. Very good communication.
5 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazingly spacious apartment in a great location!

We had a great stay in this apartment which is situated perfectly on the edge of the Jewish Quarter with easy access to the Old Town and is right next to public transport options (trams and buses). The apartment itself is huge with high ceilings. The beds were very comfortable and the kitchen and living room were perfect for hanging out in. No air conditioning but the fans provided gave enough cooking for us. The tablets provided for the washing machine and dishwasher were appreciated. We would recommend this property to anyone looking to stay in Krakow.
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Inchecken, locatie
Negatief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie

Abgewohnt kalt sehr enttäuschend

Versiffter Teppich, Heizung ging nicht sehr kalt, Fernseher hat Null Sender, riesiger Wasserfleck an Decke, absolut renovierungsbedürftig und 20 cm Höhe Taubenjackeberge vor den Fenstern pfui.
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment was in an excellent location for exploring the Old City and Jewish quarter, both of which could be reached within a 10-15 minute walk. There was a main road outside which could be noisy but apart from the odd siren didn't cause any problems. There was a selection of small supermarkets mere minutes walk away and a lovely traditional dumpling restaurant/takeaway just round the corner. The apartment was large, light and spotlessly clean. It was well furnished with thoughtful touches such as information on local restaurants etc.As to be expected with an older building the wooden floors were creaky and the double doors not always easy to close. We also had trouble getting through the front building door once but managed with a bit of jiggling and welly! We had a lovely time and staying in a traditional building added to the whole experience. Thank you.
View from front door into apartment
One of the double bedrooms
Just outside front door
Entrance hall
3 nachten verbleven in juli 2025