Geheel appartement

Le Milano Zen

Appartement in Kourou

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 69
inclusief belastingen en toeslagen
16 feb - 17 feb

Over deze buurt

dit appartement ligt in Kourou. Geniet van de prachtige natuur bij Plage des Roches en Plage de la Cocoteraie. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Guiana Ruimtecentrum en Centre Spatial Guyanais. Bekijk onze reisgids voor Kourou
Meer appartementen in Kourou
Kaart
Kourou, Arrondissement de Cayenne

In de buurt

  • Plage Pim-Poum
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Plage de la Cocoteraie
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Sinnamary
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Musée de l'Espace
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Plage des Roches
    2 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Cayenne (CAY-Rochambeau) - 71 min. rijden

Restaurants

  • Delili
    17 min. wandelen
  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Glacier des 2 Lacs
    3 min. rijden
  • KARTING
    10 min. rijden
  • Hôtel Restaurant La Marina
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Le Milano Zen

Hoogtepunten van de accommodatie
Le Milano Zen biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Le Milano Zen bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en zeep

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Le Milano Zen?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Le Milano Zen?

Vandaag, 15 feb. 2026, kost een verblijf bij Le Milano Zen van één nacht voor twee volwassenen op 16 feb. 2026 min. € 69,06, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Le Milano Zen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Le Milano Zen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Le Milano Zen?

Dit appartement in Kourou ligt op 2 km afstand van Plage de la Cocoteraie, Plage Pim-Poum en Sinnamary. Ook Musée de l'Espace en Plage des Roches liggen op 2 km afstand.