deze cottage ligt in Koudekerke. Bezoek Veerboothaven van Breskens en Golfvereniging De Brugse Vaart als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Domburg en Strand Dishoek. Maritiem Muzeeum Zeeland en Miniatuur Walcheren zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Koudekerke
Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 114 min. rijden
Restaurants
Eetcafé Royal
8 min. rijden
Strandpaviljoen De Branding
9 min. rijden
Strandpaviljoen De Zeebries
13 min. wandelen
Strandpaviljoen Piet Hein
4 min. rijden
de botanist aan zee
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cottage 2 & Cottage 3?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Cottage 2 & Cottage 3?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Cottage 2 & Cottage 3 van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 200, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Cottage 2 & Cottage 3 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 08.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cottage 2 & Cottage 3 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 20.00 uur uit te checken.
Waar staat Cottage 2 & Cottage 3?
Deze cottage in Koudekerke ligt op 10 minuten wandelen van Strand Dishoek en Strand van Zoutelande. Ook Nollestrand en Badstrand liggen op 5 km afstand.