Cosy apartment for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed
Beschrijving van de accommodatie
Het rijtjeshuis "Moeller" ligt in een rustig resort op 300 m van het centrum van Koserow aan de Duitse Oostzeekust. Het huis beschikt over centrale verwarming en biedt een comfortabel verblijf gedurende het hele jaar. Een parkeerplaats ter plaatse maakt aankomst en vertrek zonder gedoe mogelijk.
Buitenruimtes
Het rijtjeshuis beschikt over buitenruimtes die aansluiten bij de rustige omgeving van het resort en uitnodigen tot ontspanning in de frisse kustlucht.
Praktische informatie
De accommodatie is voorzien van centrale verwarming. Een parkeerplaats ter plaatse is inbegrepen.
Afstanden en bezienswaardigheden
Het centrum van Koserow bevindt zich op 300 m; een restaurant ligt op 200 m en een café op 300 m van het huis. Een supermarkt en een bakkerij bevinden zich elk op 500 m. Het zandstrand en de zee zijn bereikbaar binnen 1,2 km. De dichtstbijzijnde bushalte ligt op 450 m; het station bevindt zich op 950 m. Minigolf is beschikbaar op 110 m van het huis. De thermale baden "Bernsteintherme" en een surfschool liggen beide op 9 km; een 18-holes golfbaan is bereikbaar binnen 18 km.
===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING ===== Indeling van de accommodatie
Dit terrashuis bestaat uit twee afzonderlijke vakantieappartementen (DE9170.176.1 en DE9170.176.2) zonder interne verbindingsdeur, verdeeld over 3 verdiepingen met een totale oppervlakte van ongeveer 115 m2. De accommodatie biedt plaats aan maximaal 6 gasten en beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers.
Op de begane grond bevinden zich een woon- en eetkamer met een slaapbank, een kamer met een tweepersoonsbed, een kitchenette met 4 kookplaten, een oven, een vaatwasser, een broodrooster, een waterkoker en een elektrisch koffiezetapparaat, alsmede een badkamer met douche en toilet. Vanaf deze verdieping is er directe toegang tot een terras.
De eerste verdieping beschikt over een woon- en eetkamer met karakteristieke schuine plafonds, een kamer met schuine plafonds en 2 bedden, een kitchenette met 4 kookplaten, een oven, een vaatwasser, een broodrooster, een waterkoker, een magnetron en een elektrisch koffiezetapparaat, en een badkamer met douche en toilet.
De tweede verdieping bevat een open galerij met schuine plafonds die dienst doet als slaaphoek met een tweepersoonsbed, alsmede toegang tot een terras. Deze slaaphoek en andere slaapruimten zijn gelegen in open-plangebieden zonder volledige afsluitingen.
Voorzieningen
De kitchenettes op de begane grond en eerste verdieping zijn beide voorzien van een vaatwasser; op de eerste verdieping is bovendien een magnetron beschikbaar. De verwarming is in het gehele pand aanwezig. Beide woon- en eetzones op de begane grond en eerste verdieping zijn uitgerust met een flatscreentelevisie met kabelaansluiting en een radio. Wi-Fi is gratis beschikbaar in het gehele pand. Een kinderstoel en een babybedje (op aanvraag tegen meerprijs) zijn aanwezig. Het terras op de tweede verdieping is ingericht met terrasmeubilair. Een rookmelder is geïnstalleerd. Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.
Overige informatie
Het pand is aangewezen als rookvrij huis. Er is geen interne verbindingsdeur tussen de twee afzonderlijke vakantieappartementen; beweging tussen de units vereist gebruik van externe toegangspunten.
The following might be to be paid extra: Beddengoed en Handdoeken (eerste set), Huisdier, Toeristenbelasting.
Gelijkaardige accommodaties
Beautiful apartment for 4 guests with WIFI, TV and terrace
Koserow
Beautiful apartment for 4 guests with WIFI, TV and terrace
dit appartement ligt in Koserow. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Usedom en Streckelsberg. Daarnaast kun je ook Atelier Otto Niemyere-Holstein Museum en Theater Blechbüchse bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Karl's Avonturendorp en Piraten der Ostsee Abenteuer-Minigolf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Koserow
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful apartment for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful apartment for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed?
Dit appartement in Koserow ligt op 10 minuten wandelen van Natuurpark Usedom en Karl's Avonturendorp. Ook Strand Koserow en Streckelsberg liggen op een kwartiertje wandelen. Station Koserow ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Kölpinsee is het 28 minuten wandelen.