Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Lango Design Hotel & Spa - Adults Only ligt vlak bij het strand in Kos. Haven van Kos en Bodrum Marina zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Strand van Bodrum verkennen. Psalidi Wetlands en Lido Water Park zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Kos
Lambi Beach, Kos, 85300
In de buurt
Haven van Kos
6 min. rijden - 3.4 km
Kasteel van Kos
7 min. rijden - 4.2 km
Lambi Strand
1 min. wandelen - 0.1 km
Jachthaven van Kos
9 min. rijden - 4.9 km
Kardamena-haven
39 min. rijden - 29.3 km
Lokaal vervoer
Kos (KGS-Internationale luchthaven Kos Island) - 42 min. rijden
Restaurants
Mylos Beach Bar
12 min. wandelen
Istros
14 min. wandelen
Alibaba Beach Bar
3 min. rijden
coco beach club
3 min. rijden
Tarzan Beach
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Lango Design Hotel & Spa - Adults Only
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Haven van Kos
Een gratis lokaal ontbijt, een poolbar en een terras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Lango Design Hotel & Spa - Adults Only. Met gratis strandcabana's en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Geniet van een massage bij Ιdolo Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant KOAN Restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een koffiebar/café en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Conciërgeservice, tuinmeubelen en parasols
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 54 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en haardrogers
Smart-tv's met satellietzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en waterkokers
Prijzen en affiliaties
Boetiekhotel volgens Hellenic Chamber of Hotels - Deze accommodatie is gecertificeerd als boetiekhotel binnen het certificatieprogramma 'Boutique Hotel' van Hellenic Chamber of Hotels.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Privépicknicks
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
KOAN Restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Fitnesscentrum
Sauna
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Wijnproefruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Computerstation
Flexwerkplekken
Buiten
Gratis strandcabana's
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
Massage
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 etages
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Gedeeltelijk open badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Maaltijdbezorging
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Apple Pay
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lango Design Hotel Adults Kos
Lango Design Hotel Adults
Lango Design Adults Kos
Lango Design Adults
Lango Design & Adults Only Kos
Lango Design Hotel Spa Adults Only
Lango Design Hotel & Spa - Adults Only Kos
Lango Design Hotel & Spa - Adults Only Hotel
Lango Design Hotel & Spa - Adults Only Hotel Kos
Veelgestelde vragen
Beschikt Lango Design Hotel & Spa - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Lango Design Hotel & Spa - Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lango Design Hotel & Spa - Adults Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Lango Design Hotel & Spa - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Lango Design Hotel & Spa - Adults Only?
Dit luxe hotel vlak bij het strand bevindt zich op enkele stappen van Lambi Strand en op 2,4 km van Haven van Kos. Ook Archeologisch museum van Kos en Tempel van Hercules liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lango Design Hotel & Spa - Adults Only
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,4
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 140 van 157 beoordelingen
10 - Uitstekend
140
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 157 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 157 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 157 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 157 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Selin
Reisde met partner
19 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Selin
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Design en comfort
Hip hotel en personeel, uitstekend ontbijtbuffet.
Spa en fitness aanwezig waar je heerlijk ksn bijkomen
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel, relaxte sfeer, fijne plek om tot rustige komen. Goed eten en op loopafstand van Kosstad en aan het strand met privé bedjes
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Bart
24 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Design it is
Great design, service and atmosphere.
Loved the breakfast.
Bart
2 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Hilda
Reisde met een groep
24 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, beuatiful rooms, wondeful views. Loved this stay.
Hilda
2 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Assia
23 nov 2025
Assia
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Hans-Åke
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint rum
Hans-Åke
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
21 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had a five night stay which we thoroughly enjoyed. The service from reception was excellent. We found that the bar staff were slow and on occasions it was unmanned. The restaurant food was excellent although we found if it expensive.
Michael
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Janina-Michelle
Reisde met partner
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Personal, sehr aufmerksam.
Frühstück war sehr hochwertig und lecker!
Wir hatten eine Massage gebucht, welche auch sehr zu empfehlen ist.
Das Hotel kann man auf jeden Fall weiterempfehlen sehr hochwertig und gepflegt.
Janina-Michelle
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gina, Dripping Springs
Reisde met partner
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and professional staff. We were quite spoiled. Beautiful view of the ocean and of Turkey across the sea. Fantastic breakfast buffet!
Gina
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Elisabeth
Reisde met partner
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We booked our room at Lango last minute and weren’t really sure what to expect. We were pleasantly surprised by what a lovely place it was and how kind the staff was. We received a complimentary room upgrade without asking for it and we were really grateful. We had dinner and breakfast at the hotel and both meals were delicious and the service was quite good. We were, however, quite taken aback when at checkout we were asked for a tip for the reception staff. We travel internationally quite often and have never been put in this situation. It made it seem that the kindness shown to us by the front desk staff was only because they wanted a tip and it felt very awkward.
Elisabeth
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Ben
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ben
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Claude
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Hôtel !
Claude
14 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
bulent nuri
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
bulent nuri
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dan
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect romantic vacation
The hotel is perfect 5 star hotels for couples, great service and conditions. We will definetly visit again :-)
Dan
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jeremy
Reisde met partner
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment we booked our holiday at Langon, we knew it was special. We contacted Zinet, the Manager at Lango prior to arrive. We asked her for recommendations for our 6 night stay for dinner. She coordinated some wonderful places and best tables.
In the morning, we were always greeted with a smile and hello. Alexandra, Adriana, Atea and Michael were always willing and able to make the breakfast experience so wonderful. A great assortment of eggs, meats, breads, desserts and coffee selections were amazing.
Maria and Marietta at the front desk in the morning were always so friendly and nice.
We had lunch one day at the resort. The club sandwich was huge and delicious. The Caesar Salad was also wonderful.
Elena, Katerina and Fokion at the front at night were always willing to offer their experience on recommendations to do. They were always a warm gesture in the evening.
If I forgot anyone, I apologize. Everyone went above and beyond every day.
Kos has over 10 miles of dedicated bike lanes. You can coordinate bike rentals at the hotel. The beach across the street for the guests was wonderful and warm. It gets a bit windy so if it is not great, go to Mylos a private beach bar that has less wind.
Great food, excellent service and superb people at this resort.
Jeremy
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Andrea, Fort Mill
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff
Andrea
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Adam
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, staff are wonderful and can not do enough to help you. Location is superb, right on the beach and walking distance to town but still quiet and far enough away to avoid any hustle and bustle. Would highly recommend.
Adam
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
George
Reisde met partner
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful, quiet hotel right across the street from a private beach. Staff were superb, always friendly and accommodating; five star experience. The hotel isn’t as close to the downtown - walkable in around 30 minutes, but would recommend renting bicycles for getting around more quickly.
George
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
carmina
Reisde met familie
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superb hotel and the staff were efficient,
Polite and friendly
carmina
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Vasilis
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything was on point, from the arrival, room, food, service , professionalism to the time we left.
Vasilis
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Shimon, BARCELONA
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing Hotel 5 star minimum
Shimon
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel. Great location, really friendly staff. All you can ask for really.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lissa
Reisde met een groep
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommend as the place to stay in Kos
Wonderful in every way!
Lissa
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Beate
Reisde met partner
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal . Tolles Frühstücksbuffett und auch die Speisen im Restaurant hervorragend .