D Andrea Lagoon All Suites - Adults only ligt vlak bij een privéstrand in Kos. Bezoek Palaio Pyli (kasteel) en Kasteel van Antimachia, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Paradise Beach en Igroviotopos Alikis. Lido Water Park en Hippocrates Tuin Cultureel Centrum zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals windsurfen of voor een outdooravontuur zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kos
Marmari, Kos, 85300
In de buurt
Kasteel van Kos
26 min. rijden - 17.7 km
Neptune Hotel Strand
9 min. rijden - 4.6 km
Kardamena-haven
20 min. rijden - 14.3 km
Jachthaven van Kos
27 min. rijden - 18.5 km
Kefalos-strand
43 min. rijden - 26.7 km
Lokaal vervoer
Kos (KGS-Internationale luchthaven Kos Island) - 13 min. rijden
Restaurants
Restaurant Marmari Beach
7 min. rijden
Green & Grill
9 min. rijden
Mythos Bar & Restaurant
8 min. rijden
Grecotel Bar
6 min. rijden
Trojan Beach Bar
10 min. rijden
Over deze accommodatie
D Andrea Lagoon All Suites - Adults only
Hotel met een luxe stijl
Overweeg een verblijf bij D Andrea Lagoon All Suites - Adults only en geniet van een strandbar, een poolbar en een terras. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een outdoor tennisbaan, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 80 kamers hebben leuke voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verduisterende gordijnen, turndownservice en pantoffels
Flatscreentelevisies van 49 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Bibliotheek
Buitenzwembad
Outdoor tennisbaan
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Rechtstreekse toegang tot een privéstrand
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv van 49 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 17 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 17 jaar of ouder zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 23207717
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Gasten jonger dan 17 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
D Andrea Lagoon ALL Suites Property Kos
D Andrea Lagoon ALL Suites Property
D Andrea Lagoon ALL Suites Kos
D Andrea Lagoon Suites Kos
D Andrea Lagoon All Suites - Adults only Kos
D Andrea Lagoon All Suites - Adults only Hotel
D Andrea Lagoon All Suites - Adults only Hotel Kos
Veelgestelde vragen
Beschikt D Andrea Lagoon All Suites - Adults only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij D Andrea Lagoon All Suites - Adults only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij D Andrea Lagoon All Suites - Adults only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij D Andrea Lagoon All Suites - Adults only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat D Andrea Lagoon All Suites - Adults only?
Dit luxe hotel in Kos ligt op 1,5 km van Neptune Hotel Strand en op 5 km afstand van Lido Water Park en Marmari Beach. Ook GoKart Maramari en Igroviotopos Alikis liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over D Andrea Lagoon All Suites - Adults only
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 87 beoordelingen
10 - Uitstekend
75
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 87 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 87 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 87 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 87 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
De groote, Brussel
23 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed
De groote
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Joeri Van
Reisde met partner
17 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eén van de prachtigste hotels op Kos. Ideaal voor koppels die willen genieten van de rust en elkaar.
Service en eten, gewoon top! Prachtig zandstrand (op wandelafstand). Het personeel legt je enorm in de watten, receptiepersoneel helpt je met het boeken van auto’s en scooters. Alles wordt tot aan het hotel gebracht en kan ook daar ingeleverd worden. Heb je wel nodig indien je iets wil zien. Hotel is ietwat afgelegen (en buiten oku hotel aan de overkant van de straat, is er niets. Echter wel centraal gelegen om van hieruit hotspots te gaan bezoeken (salt lake, Kos town, Hot springs, Kefalos, Zia,…) Marmari centrum kan je het snelst bereiken via het strand (30m wandelen) of dus via scooters of auto’s/quad. ‘s Avonds voorziet het hotel live muziek bij het hotel of een kleine show, maar achteraf is er weinig te doen. Voor ons was dit geen probleem, wij houden van deze rust. Je kan ook gratis gebruik maken van het tenniscourt. Rackets en ballen worden voorzien door het hotel. Ontbijt (met vers fruitsap) was zeer uitgebreid en niets op aan te merken. Kamers zijn zeer ruim, absoluut niet nodig om een ruimer kamertype te kiezen. Heel persoonlijke aanpak, persoonlijke handgeschreven welkomstboodschap bij aankomst. Een echte aanrader.
Joeri Van
5 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Geert
31 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtig hotel
Prachtig hotel. Alle aanwezige materialen zijn top. De kamers stralen een zeer luxueuze afwerking uit. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Proficiat. Doe zo verder met het nieuwe project. Dan komen wij met dochter en kleinzoon af om een weekje te genieten van jullie overtreffende diensten.
Geert
3 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Jessica
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Hotel, Pool nicht beheizt, ohne Auto schwierig in andere Stadt zu kommen.
Jessica
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Rafael
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rafael
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Adult only accommodation . Quiet beautiful surroundings, lovely room and stunning pool area. All the staff were friendly and extremely helpful, nothing was too much ! Dining and food choice were exceptional. The private beach area was clean and peaceful! Would definitely visit again.
Lisa
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Bernadette
5 okt 2025
Bernadette
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Joanna
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Joanna
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Saadet
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Was good
The hotel is very nice, and having direct access to the pool from the rooms was a real pleasure. The staff were kind and attentive, and the food was delicious. However, there’s really no need to pay for full board, as even soft drinks are charged extra with the buffet dinner. Instead, you would actually spend less if you ordered from the hotel’s à la carte menu every evening. Of course, it’s a matter of personal preference, but had we known this beforehand, we would have chosen that option instead of paying for full board unnecessarily.
Saadet
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Balazs Levente
Reisde met partner
1 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel and staff.
Balazs Levente
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kristiyan
Reisde met partner
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Überragend, mehr ist nicht zu sagen
Kristiyan
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Antigona
Reisde met partner
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect!
Antigona
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Michèle
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Michèle
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Emily
3 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Emily
9 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
ANDREW
21 jun 2025
Positief: Netheid
ANDREW
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
13 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jennifer
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marko
Reisde met partner
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber, alle Angestellten sehr freundlich. Sehr ruhiges Hotel zum entspannen
Marko
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Mad
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything from start to finish was perfect. As a first time solo traveller I felt incredibly safe. The staff were all amazing and go above and beyond. The hotel is breathtakingly beautiful!
Mad
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
David Stewart
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
David Stewart
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Dr. Marius
2 jun 2025
Dr. Marius
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
My overall experience at the D Andrea Lagoon was very positive. The customer service was amazing and the premises were great. The only down side of the overall stay would be the area around the hotel. This hotel would be for people that are looking to relax, without doing much. The private beach was also under construction, while I was told I could access the beach via de neighbouring hotel, I was not allowed to do that also when I got there. The hotel is far from everything else, the town/ restaurants are at least a 15/20 minutes drive away. Keep in mind that there are no Uber services available, so if you choose not to rent a car, the only way to get around would be by taxi (which can get pretty expensive).
The overall hotel experience was very good and I’d definitely recommend it.
Elizabeth
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Stefanie
Reisde met partner
30 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Went there for the third time!
Stefanie
9 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Bianca
Reisde met partner
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine sehr schöne Hotelanlage mit wundervollem Privatstrand!
Bianca
7 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Katie
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous and So Relaxing
We had a wonderful experience. Excellent staff, good food, clean and comfy rooms.