Comfortabel en mooi vakantieappartement met privézwembad in het dorp rnov.
Verlang je naar een zonnige vakantie op het eiland Korula en ben je op zoek naar een mooie vakantiewoning met zwembad? Dan ben je hier aan het juiste adres!
Deze mooie accommodatie bestaat uit twee appartementen die van elkaar gescheiden zijn door externe ingangen op de begane grond. Het is daarom ideaal voor twee vriendelijke gezinnen. Het interieur is smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien en zal je een zorgeloze vakantie bezorgen.
Het vlakke, mooie perceel is omheind en heeft een mooie tuin met een uitnodigend zwembad waar je vele uren kunt doorbrengen en een loggia met een barbecue waar je de zwoele zomeravonden kunt afsluiten.
Je bent vlakbij de stad Korula, waar je goede verbindingen vindt en de stranden liggen op slechts een paar kilometer afstand. Dus pak je strandtas en ga op weg om de dag door te brengen aan zee. De stad Korula is ook een bezoek waard, waar je door het oude centrum kunt wandelen en langs de kust kunt lopen.
dit appartement ligt in Korcula. Bezoek ACI Marina Korcula en Korčula Veerbootterminal als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Stari Grad Vlakte en Banje Strand. Bekijk onze reisgids voor Korcula
Beschikt Gorgeous apartment in Zrnovo over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous apartment in Zrnovo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Zrnovo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Zrnovo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous apartment in Zrnovo?
Dit appartement in Korcula ligt op 3 km afstand van Stari Grad Vlakte, St.-Blaisefort en ACI Marina Korcula. Ook Oude stadskern van Korčula en Velika Kneževa Kula liggen op 5 km afstand.