Slechts 200 m van het schilderachtige Bodenmeer genieten deze appartementen van een toplocatie in de oude binnenstad van Konstanz. In een huis uit 1360 bieden ze gezellige accommodaties met gratis Wi-Fi. Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een eigen badkamer met douche en een aparte slaapkamer met tweepersoonsbed. De woonkamer is voorzien van een slaapbank voor maximaal 2 personen, zodat het appartement tot 4 personen kan huisvesten. Talrijke cafés en restaurants met verse vis, regionale specialiteiten en Europese gerechten liggen op minder dan 2 minuten lopen. Direct voor de accommodatie bevindt zich een parkeergarage die tegen een toeslag gebruikt kan worden. Het hoofdstation ligt op slechts 3 minuten lopen.
Een parkeerplaats is beschikbaar op het terrein en een parkeerplaats is beschikbaar in een garage.
Eén huisdier is toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Vul na het boeken het Holidu contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
dit appartement ligt in Altstadt Konstanz, een wijk in Konstanz. Bezoek culturele hoogtepunten Zuidwest-Duits Philharmonisch Orkest Konstanz en Kulturzentrum am Münster. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Rheintorturm en Domproosdij. SEA LIFE Konstanz en Lake Constance Natural History Museum zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Konstanz
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 65 min. rijden
Restaurants
Uferlos
3 min. wandelen
Pano
2 min. wandelen
Hotel Halm
4 min. wandelen
Tchibo
3 min. wandelen
Das Voglhaus
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi?
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 294, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment 'Constance' with Wi-Fi?
Dit appartement ligt in Altstadt Konstanz, vlak bij Zuidwest-Duits Philharmonisch Orkest Konstanz, Konzilgebäude en Konstanz Kerstmarkt. Ook Rosgartenmuseum en Stadstuin liggen op 5 minuten wandelen. Station Konstanz en Konstanz (QKZ-station Konstanz) liggen op 5 minuten wandelen.