BalticOn Polanki Park ligt in een regionaal park en aan het strand in Kołobrzeg. Bewonder de natuur bij Park van Kołobrzeg en Strand van Kołobrzeg, terwijl Museum van de Stad Kolobrzeg en Museum van het Poolse Leger culturele hoogtepunten zijn. Reis je met kinderen? Mis dan Gemeentelijk Sport- en Recreatiecentrum niet. Bekijk onze reisgids voor Kołobrzeg
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een restaurant en een fitnesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bar/lounge, een sauna en een gratis kinderclub. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon.
BalticOn Polanki Park heeft 37 kamers met een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een haardroger.
In dit aparthotel in Kołobrzeg is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 42 inch heeft kabelzenders.
De locatie beschikt over een binnenzwembad, een kinderzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (PLN 50 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderclub
Kinderspeelgoed
Kinderspelletjes
Kinderzwembad
Restaurants ter plaatse
Restauracja Polanki
Kitchenette
Afwasmachine
Bakplaat
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: PLN 65 voor volwassenen en PLN 65 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met kabelzenders
Buiten
Gemeubileerd balkon
Outdoor entertainmentgebied
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: PLN 60 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
In een regionaal park
Near the boardwalk/promenade
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Spelletjesruimte
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
37 units
5 etages
Fietsenverhuur
Gebouwd in 2017
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Omheinde wijk
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: PLN 200 als je incheckt tussen 19.00 uur en 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van PLN 60 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan PLN 100.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: PLN 500 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: PLN 6.67 per persoon, per nacht.
Schoonmaakkosten: PLN 330 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer PLN 65 voor volwassenen en PLN 65 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: PLN 1000 per persoon (enkele reis)
Betaald parkeren (overdekt): PLN 50 per dag
Toeslag voor huisdieren: PLN 60 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: PLN 200 als je incheckt tussen 19.00 uur en 21.00 uur
Toeslag voor babybed: PLN 100.0 per verblijf
Toeslag voor hoge kinderstoel: PLN 50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
BalticOn Polanki Park Apartment Kolobrzeg
Apartment BalticOn Polanki Park Kolobrzeg
BalticOn Polanki Park Kolobrzeg
Kolobrzeg BalticOn Polanki Park Apartment
BalticOn Polanki Park Apartment
Apartment BalticOn Polanki Park
Balticon Polanki Park
BalticOn Polanki Park Kolobrzeg
BalticOn Polanki Park Aparthotel
BalticOn Polanki Park Aparthotel Kolobrzeg
Veelgestelde vragen
Beschikt BalticOn Polanki Park over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij BalticOn Polanki Park?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van PLN 60 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost PLN 50 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij BalticOn Polanki Park inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van PLN 200 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 21.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij BalticOn Polanki Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt BalticOn Polanki Park een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PLN 1000 per persoon.
Waar staat BalticOn Polanki Park?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Kołobrzeg ligt aan het strand, op 5 km afstand van Park van Kołobrzeg, Cokathedraal Basiliek van de Hemelvaart van de Heilige Maagd Maria en Museum van de Stad Kolobrzeg. Ook Oud Stadhuis van Kolobrzeg en Museum van het Poolse Leger liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over BalticOn Polanki Park
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 38 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 38 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Leon, Berlin
Reisde met familie
9 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wie öfters schon, nich schlecht.
Alle Mängel die ich gefunden habe, habe ich direkt an Büroteam per Chat gesendet.
Ich hoffe, dass es gelesen wird und alles behoben wird.
Leon
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Mattias
Reisde met familie
23 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bra hotell med många faciliteter
Ett bra hotell vars betyg dras ned av den inte alltid så gästvänliga personalen (vi upplevde bl a att de som jobbade på deras Security var ganska otrevliga mot gästerna….dessutom var engelskakunskaperna väldigt begränsade), samt att det inte är tillräckligt bra ventilation i rummen. Annars finns det mesta där. Fyra pooler, ett helt ok gym, bastu och restaurang.
Mattias
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Magnus
Reisde met familie
26 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Magnus
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met familie
12 jul 2024
Positief: Voorzieningen
Wir bewohnten ein großes Appartment in der 4 Etage.Es war geschmackvoll gestaltet und es fehlte lediglich an Geschirr und ein paar Küchenutensilien und Nachtischlampen wären schön gewesen.Ansonsten sehr sauber und sogar mit Strandliege etc.
ausgestattet.Wir konnten direkt die Tiefgarage von unserer Etage aus erreichen.Gute Lage, nur wenige Gehminuten zum sehr schönen, auch in der Saison nicht überfüllten Strand.Das Restaurant bietet ebenfalls leckeres Essen.Das Schwimmbecken im Außenbereich ist leider nur ein Kinderbecken mit gefühlten 30 cm Wassertiefe.Für Familien mit Kindern und auch Hunden ist es sehr zu empfehlen.Wir hatten einen sehr schönen Aufenthalt.
Andrea
12 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Olaf
Reisde met familie en kleine kinderen
21 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Check-in sollte 24 Stunden möglich sein.
Olaf
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Katharina
Reisde met familie en kleine kinderen
28 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war ein sehr schöner Aufenthalt
Katharina
4 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Stefanie
Reisde met familie en kleine kinderen
11 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft war sehr modern und steril eingerichtet. Sauber und sehr freundlich.
Die Betten waren für uns leider etwas zu klein, 1,40iger Bett sind wir nicht gewohnt. :-)
Schön wäre es gewesen wenn man auch Haken hätte zum aufhängen unserer Handtücher.
Aber das ist meckern auf hohem Niveau.
Immer weiter zu empfehlen.
Stefanie
3 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Isabelle
Reisde met familie
5 nov 2023
Negatief: Netheid, comfort kamer
Nicht des Geldes wert
Das was luxus sein soll ist es bei weiten nicht.
In die Instandhaltung der Wohnungen wird wenig investiert und wir haben mehr bilder von Schäden als urlaubsbilder.
Bei dem preis wird sowohl Toilettenpapier als auch spülertaps als "starterset" hinterlegt. 3 für 11 tage , das ist schon sehr traurig. Dann möchte man im Urlaub abwaschen und muss sich erstmal geschirrtücher organisieren, die nicht vorhanden waren.
Auch einer ersatzbettwäsche zum wechseln (wie gesagt 11 tage) rannte man hinterher.
Wir hatten eine uv lampe (eigentlich für die suche von bernstein) dabei , irgendwann kamen die kinder auf die idee die couch zu beleuchten. Das bild was sich dort bot war einfach nur ekelhaft. Seit beginn hatte meine Tochter ausschlag , nun weiß ich wovon.
Meinem Vorreiter der Bewertung mit den silberfischen kann ich mich nur anschließen und mitteilen das es ganz sicher nicht nur das ist.
Wer im sommer die meiste zeit am Wasser verbringt sollte es geradeso aushalten, alles andere ist kein Zustand.
Im Schwimmbad wird einfach mal um 20:53 uhr das licht ausgeknipst, 7 min. sind 7 minuten und mein chef hätte die Stunde nicht bezahlt.
Auch in Polen oder gerade in polen kann man schöner seine zeit verbringen als dort.
Isabelle
11 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Willy
Reisde met familie
1 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen
Alles top bis auf die Abnutzung/Flecken auf Couch,Kissen und Tisch.
Willy
7 nachten verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Max
21 aug 2023
Positief: Netheid
Max
11 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Aileen
25 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes großes Apartment mit zwei Balkone,leider Wespennest vorhanden gewesen,daher konnte man den einen nicht benutzen. Der eine stuhl war kaputt,aber sonst top Hotelanlage mit Pool
Aileen
5 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Björn Emil
Reisde met familie
10 jul 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Fin sted, men med kulturelle udfordringer.
Fint ophold. Dejlig strand i gå afstand.
Endte faktisk også med at blive helt glad for byen Kolobzerg, der ved første øjekast godt kan virke lidt slidt og turistet. Men den rummer meget historie, gode restauranter og fine shopping muligheder.
Vores lejlighed var fin, og ren og pæn.
Jeg tror det er kulturelt, og måske noget med, at vi ikke kan polsk eller tysk. Men oplevede personalet som ret grove og meget lidt servicemindede. En af dagene tvang to medarbejder sig adgang til lejligheden uden vi forstod hvad de skulle (det vidste sig de skulle sprøjte mod insekter på balkonen). Det var ret ubehageligt. Kunne ellers godt finde på at komme igen.
Björn Emil
6 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Kristin
21 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöner Aufenthalt. Wir wsren sehr begeistert. Super schöner Strand, schnell erreichbar.
Kristin
2/10 – Ontzettend slecht
Ali
Reisde met familie
26 mei 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bezahlt für 2 Schlafzimmer mit zwei Betten und ein Schlafsofa. Bekommen habe ich fur eine 5 Köpfige Familie ein Bett und eine Sofa!
Und soviele Silverfische wie dort habe ich nirgends mehr gesehen.
Ali
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Hamzeh
18 aug 2022
Hamzeh
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Tomasz
Reisde met familie
28 mrt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Polecamy
Pobyt bardzo przyjemny. Obsługa bardzo miła i przyjazna. Rewelacyjne jedzenie w restauracji w tym samym budynku. Dobry dojazd i dużo spokojniej niż w centrum. Super lokalizacja jak ktos nie lubi tłumów.
Tomasz
3 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Magdalena
Reisde met een groep, Reisde met familie
6 jan 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
In Ordnung
Magdalena
6 nachten verbleven in december 2021
6/10 – Redelijk
Piotr
16 aug 2021
Piotr
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Lukasz
Reisde met familie
8 apr 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Lukasz
5 nachten verbleven in april 2021
10/10 – Uitstekend
Marlena
Reisde met familie
22 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Super. Godne polecenia
Marlena
3 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Jesse
13 aug 2020
Jesse
10 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Rob👨👩👧👦, Dortmund
Reisde met familie en kleine kinderen
8 aug 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Tolle Anlage, schöne und moderne Wohnungen, Indoorpool und Fitnessbereich
Rob👨👩👧👦
9 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met familie
3 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Tolle Apartments nur ca. 700m von der Ostsee
Wir waren insgesamt 6 Nächte in einem Appartment untergebracht. Der Wohnbereich mit Küchenzeile und Schlafcouch, sowie das separate Schlafzimmer waren sehr gut ausgestattet.
Alles sehr neu und hochwertig, wie man es in diesem Preissekment erwartet. Zum Appartment gehörte eine grosse Terasse mit Wäscheständer und Rattanmöbeln. Alles war sehr komfortabel und der Indoorpool war sehr schön.
Einziger Kritikpunkt das Appartment war sehr hellhörig und die durch Hotels.com versprochene einmalige Reinigung des Appartment ist nicht erfolgt.
Wir würden es aber wieder buchen.
Thomas
6 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 jul 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Adam
Reisde met familie
24 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wyjątkowe miejsce
Wyjątkowe miejsce, świetna lokalizacja, perfekcyjnie wyposażony apartament. Idealne miejsce na wypoczynek z rodziną