Hotel Trimoorti
Hotel met een 24-uurs receptie, in de buurt van Neumarkt
Fotogalerie voor Hotel Trimoorti





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 21
inclusief belastingen en toeslagen
18 nov - 19 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Economy tweepersoonskamer laden

Economy tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Een privébadkamer
Een bureau
Dagelijkse huishoudservice
Deluxe tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Een privébadkamer
Een bureau
Een laptopwerkplek
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

24 Ray St, Kolkata, WB, 700020
Over deze accommodatie
Hotel Trimoorti
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Casa Fortuna
Hotel Casa Fortuna
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 90 beoordelingen
De prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
7 dec - 8 dec
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer INR 300 voor volwassenen en INR 150 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie








