Gehele woning

1 in the Sonnenberg House

Fotogalerie voor 1 in the Sonnenberg House

Een rieten huis met een stenen muur en een gazon.
Een woonkamer met een bank, een eettafel met borden en glazen, een televisie en grote ramen met gordijnen.
Een woonhuis met een tuin, een houten omheining en een huis met een schuin dak.
Een rieten huis met een stenen muur en een tuin vol planten en bloemen.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een houten tafel en stoelen, en een schommelstoel.

Gehele woning

45 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

1 in the Sonnenberg House

  • Het appartement op de begane grond van 45 m² baadt in natuurlijk licht en beschikt over een ruime woon-/slaapruimte met een tweepersoonsbed en een televisie, evenals directe toegang tot het terras en de tuin. Een volledig uitgeruste kitchenette is in het appartement geïntegreerd. Een grote hal en een aparte doucheruimte maken het appartement compleet.

    Vakantiehuis Sonnenberg is in 2010 grondig gerenoveerd en gemoderniseerd volgens ecologische normen.

    Lichte kamers, een prachtig terras op het zuiden en een grote tuin nodigen uit om te blijven, te ontspannen en tot rust te komen.

    We bieden ook een appartement op de bovenverdieping aan voor maximaal 5 personen, evenals een kamer met doucheruimte en aparte ingang in het hoofdgebouw voor 2 personen.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Werkplekken

  • Bureaustoel

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 45 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het strand in Koldenbüttel. Geniet van de prachtige natuur bij Badestelle mit DLRG am Dockkoog en Waddenzee. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Schiffahrtsmuseum Nordfriesland en Multimar Wattforum. Bekijk onze reisgids voor Koldenbüttel
Meer vakantiehuizen in Koldenbüttel
Kaart
Koldenbüttel

In de buurt

  • Museum Alte Münze
    8 min. rijden - 4.7 km
  • Sint-Christoffelkerk
    8 min. rijden - 4.7 km
  • Haven van Husum
    13 min. rijden - 13.0 km
  • Theodor Storm Centrum
    13 min. rijden - 13.0 km
  • Messe Husum
    13 min. rijden - 16.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Friedrichstadt - 9 min. rijden

Restaurants

  • Husum Pub
    12 min. rijden
  • Holländische Stube
    7 min. rijden
  • Café Hansen
    6 min. rijden
  • Nami
    13 min. rijden
  • Beachbar Husum
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 1 in the Sonnenberg House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1 in the Sonnenberg House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij 1 in the Sonnenberg House uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat 1 in the Sonnenberg House?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 4,2 km van St. Christophorus Church en op 4,2 km van Museum Alte Münze. Ook Schiffahrtsmuseum Nordfriesland en Haven van Husum liggen op 10 km afstand.