Wazzah Resort in Koh Samui bevindt zich bij een winkelcentrum. Bangrak-pier en Nathon Pier zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Bo Phut Beach en Chaweng Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Chaweng Thai Boxing Stadium of Phetch Buncha Thai Boxing Stadium. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan duiken of snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Koh Samui
26/7 Moo 1, Maenam, Koh Samui, Surat Thani, 84330
In de buurt
Maenam-markt
2 min. rijden - 1.2 km
Bo Phut Beach
4 min. rijden - 2.3 km
Chinese Tempel van Mae Nam
2 min. rijden - 1.2 km
Wat Phu Khao Thong
3 min. rijden - 2.0 km
Ochtendmarkt van Mae Nam
3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Ko Samui (USM) - 24 min. rijden
Restaurants
Sweet and Salty
13 min. wandelen
ก๋วยเตี๋ยวเรืออยุธยา แม่ลำภา
3 min. rijden
E-saan Khrok Yai
15 min. wandelen
Kwankao & Kruaklangsoi restaurant
5 min. wandelen
Jano Bar
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Wazzah Resort
Hotel vlak bij Fisherman's Village Plaza
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Wazzah Resort. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Huwelijksservices, hulp bij uitstappen/tickets en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Wazzah Resort bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals kluisjes en minibars.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hydromassagedouches en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 32 inch met kabelzenders en een dvd-speler
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Dvd-speler
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Meer
2 etages
7 gebouwen
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2002
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Cd-speler
Dvd-speler
Led-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Bakplaat
Broodrooster
Keukenpapier
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Minibar
Rijstkoker
Meer
Airconditioning
Kluis
Mobiele toegangssleutel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve PCR-test voor Covid-19 of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 18 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 72 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 18 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 30 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 8 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Wazzah Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Wazzah Resort?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Wazzah Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wazzah Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Wazzah Resort een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Wazzah Resort?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 1,8 km van Maenam-markt en op 5 km afstand van Bo Phut Beach en Fisherman's Village Plaza. Ook Chinese Tempel van Mae Nam en Ochtendmarkt van Mae Nam liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Wazzah Resort
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 32 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 32 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 32 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 32 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 32 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacques
27 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Changement de direction récente pour ce resort . En retrait par rapport aux autres hôtels , tout est disponible à quelques mètres courses , laverie automatique location de scooters
Jacques
11 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benjamin
6 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons adoré cet hôtel, le cadre est magnifique, le personnel chaleureux et à l'écoute. La piscine fait rêver, la cuisine est pratique pour le petit dej. Rapport qualité prix au top !
Benjamin
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A quiet night
We had the resort to ourselves. Very friendly staff, room was good, comfy bed. 10 min walk to the Main Street where there are lots of good restaurants with authentic Thai food.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tyler
13 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful hotel, amazing staff, very clean! 5star!
We loved every minute at this hotel! Beautiful all around, brilliant location, staff are really really friendly and are happy to help any way they can. We arrived at the hotel at around 9pm and had no dinner so they let us use a moped free of charge to go down the the local market and get some food. Also on our last night they let us use it again free of charge. They speak very good English and are always smiling and friendly and even personally took us to the airport when we needed to fly! the pool area is just stunning to look at, breakfast was good too! And rooms cleaned everyday! Just a 15 minute walk to the lovely beach front and 5 min drive away from fisherman village! 5 stars all round I would 100% come back to this hotel! AMAZING VALUE FOR MONEY!
Tyler
5 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
andrew
13 feb 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice mountainside stay
No frills, but excellent if you want it quiet and away from crowds.
andrew
8 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Dimitra
29 jan 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schimmliges Zimmer im Kuhdorf Koh Samuis
Das Zimmer hat nach starkem Schimmel gerochen. Keine Möglichkeit im Bad das Fenster zu öffnen. Der kleine Pool und die 5 Liegen um den Pool herum waren sehr minimalistisch.
Es laufen 3 freie Hunde in der „Anlage“ herum, sodass man keine ruhige 5 Minuten am Pool verbringen kann ohne dass ein Hund angerannt kommt.
Sehr enttäuschend, auch für das bisschen Geld was man für die macht ausgibt
Dimitra
4 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Catia
26 dec 2017
If you have undecided do not choose this one!!!
Quality price .. the place is nice but the rooms if you do not feel comfortable sleeping with lizards do not go!! The doors and windows are not insulated .. and when we complained at reception to have two lizards in the room they made ugly face and said that there was normal .. they do not have the best amenities and the toilet leaves a lot to be desired (not good)..
Catia
4 nachten verbleven in december 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice place, got privacy, friendly and helpful staff, convenient location
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pac
26 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Schönes Areal zum Relaxen
Ruhig gelegen etwas abseits der Ringstraße aber trotzdem einfach zu findendes kleines Resort im grünen
Staff sehr zuvorkommend und immer freundlich Top!
Kleiner feiner Pool zum entspannen.
Sehr gerne wieder.
Preis Leistung ist klasse
Pac
5 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joanne
25 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly Recommended
Close to immigration office. 5-10 min walk from main road, easy to get taxis from there. Staff were very friendly and helpful, room spotless and nice pool. Unexpected sea view from our bed!
Joanne
2 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Only stayed one night but it was very nice and the staff were lovely -- they also had two excellent dogs which is always a bonus :)
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
david
27 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Genialissime
Je suis venu en solo pour me ressourcer et franchement le wazzat m'a convenu à merveille et j'ai aussi pu constaté que a deux ou en famille c'est vraiment très bien
david
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michael
6 mei 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet stay in Maenam
Nice clean hotel with friendly staff. Hidden away up the hill and so quiet away from the main street if thats what you are after.
Michael
Geverifieerd
6/10 – Matig
Daniel
18 feb 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Ett trevligt hotell med en fin liten pool.
Personalen var mycket hjälpsamma och vänliga.
Sängarna var inte direkt bekväma men rummet städades dagligen och kändes fräscht.
Hotellet ligger en bit ifrån vägen och om man, som vi, inte är villiga att våga sig på att hyra motorbikes så är det promenad i mörkret som gäller. Värt att veta är att x-antal hundar hänger längs vägen och i det kan kännas lite obehagligt sådär i mörkret. Närmsta strand ligger på andra sidan huvudvägen så var beredd att springa över en mycket hårt trafikerad väg!
Taxin är ganska dyr men värt det om man vill ta sig fram.
Ett mycket prisvärt hotell och vi hade tillgång till kök.
Läget är inte det bästa om man vill ta sig runt men personalen gör ändå vistelsen minnesvärd!
Daniel
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christophe
28 jan 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Vacances kho samui
Sejour au top, hotel bien placé, personnel serviable, petit hotel tres mimi.
Points negatifs: matelas dur et cuvette des toilettes vieille (qui rend les toilettes sales...).
Christophe
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
2 nov 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Too far from everything
No TV,no wifi & really just too far from everything that's worth seeing...paid for 14 nites...stayed 2
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Marvin
9 okt 2015
Value for money - improve on water quality
Hotel location was not easy to find as there are no signs.
Water supply is great but has rust smell, water tank and pipes needs maintenance.
The staff are very friendly and accommodating,good place to relax - very quiet.
Marvin
Geverifieerd
8/10 – Goed
adrien
10 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
agréable séjour
Personnel à l'écoute.
Moyen de locomotion indispensable.
adrien
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jan 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jolie vue et aux calme
Le staff est super sympa, les proprios sont français et sont sper cool! Le seul bemol c'est lhotel est dans un endroit un peu perdu donc pour prendre un taxi il faut marché... Mais l'hotel loue des scoot pr pas chers
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
S c
2 jan 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Happy at Wazza :))
I loved my time at the Wazza resort because the staff are lovely. It's basic but has all we needed. It was really nice to be off the main strip and I would stay there again without a doubt. You can't beat this for the price, lovely little pool, chilled out vibe, amazing manager and really friendly accomodating owners. As a woman travelling alone with two kids i felt really safe and it was a great introduction to a beautiful Island xx
S c
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel away from noise, nice and quiet.
Nice cheap hotel, standard rooms but comfortable. Mini bar prices same as bar prices. Away from the main road so nice a quiet. Not to far to walk but I recommend car or moped hire, available at hotel or close by.
Lovely little pool always clean and nice to relax in, before or after a day out.
Laundry and excursions available at reception.
I would defiantly stay here again.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 mrt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit bungalow au millieu d'un superbe jardin
Chambre confortable à un prix raisonnable, à conseiller pour ceux qui cherche la tranquillité. Le jardin est vraiment splendide et la piscine très agréable.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 dec 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien !!!
Nous avons passé 5 excellentes nuits à Wazzah, chambre et piscine toujours très propre. Personnels sympa et francophone :) ... Nous ne pouvons que le recommander !
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra og billig
Bodde på Wazzah Resort i 3 netter. Bra og billig. Ett rolig strøk litt unna hovedgata. Muligheter for å leie scooter på hotellet for 200 bath 24h. Anbefales. Kan ikke skryte av restauranten på hotellet. Anbefaler restauranten Zenzibar rett ved stranden. Nydelig mat.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Uwe
13 mrt 2020
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer