Gehele woning

Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms

Een trap aan het strand met rode balustrades, leidend naar een blauw gebouw met rieten dak.
Video van accommodatie
Luchtbeeld van een strandresort met meerdere bungalows, een zandstrand en een heldere turquoise zee.
Een smal pad, omzoomd door weelderige beplanting en potplanten, leidt naar een gebouw met een golfplaten dak en een bord.'
Een net opgemaakt bed met een blauwe sprei, twee gestreepte kussens en een kleine potplant op een houten tafeltje ernaast.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 badkamersMax. aantal: 340 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op het strand
De huidige prijs is € 106
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms

  • Vakantiehuis vlak bij Lamai Beach
  • Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms biedt onder andere een terras en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Hulp bij uitstappen/tickets, tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms hebben volop comfort dankzij laptopwerkplekken en airconditioning, naast voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met douches en bidets
    • Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders
    • Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan een zandstrand

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Alleen parkeerplekken voor motoren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspelletjes
  • Kinderstoel

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Badjassen
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch met premium digitale zenders

Buiten

  • Balkon/terras
  • Terras
  • Tuinmeubels
  • Voetpad naar het water

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Gratis mineraalwater
  • Hulp met excursies en tickets
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het strand in Koh Samui. Bangrak-pier en Nathon Pier zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lamai Beach en Silver Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Samui Stadion of Phetch Buncha Thai Boxing Stadium. Bekijk onze reisgids voor Koh Samui
Meer vakantiehuizen in Koh Samui
Kaart
Thanon Had Lamai, Koh Samui, Chang Wat Surat Thani, 84310

In de buurt

  • Een strand met helderblauw water, palmbomen en een berg op de achtergrond.
    Lamai Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Tropisch strand met helder turquoise water, wit zand en weelderige groene heuvels op de achtergrond.
    Crystal Bay
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Tropisch strand met helder turquoise water, grote rotsen en palmbomen.
    Silver Beach
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Nachtmarkt van Lamai
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Wat Lamai
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Ko Samui (USM) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Moonlight Restaurant
    7 min. wandelen
  • Nanatam
    5 min. wandelen
  • ก๋วยเตี๋ยว ชากังราว
    6 min. wandelen
  • The Cott 149
    15 min. wandelen
  • ก๋วยเตี๋ยวชากังราว ละไม
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms?

Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.

Hoe laat kan ik bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms?

Dit vakantiehuis in Koh Samui ligt aan het strand, op 2 km afstand van Nachtmarkt van Lamai, Lamai Beach en Silver Beach. Ook Crystal Bay en Wat Lamai liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Lamai Beachfront Bungalow Koh-Rooms