AnOrita Hotel ligt in Kobuleti. Ali en Nino-beeld en Europaplein zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Batumi en Argo-kabelbaan. Mis zeker Botanische Tuinen van Batumi niet. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Kobuleti
26 May Street 1st Lane, 6, Kobuleti, Adjara, 6200
In de buurt
Europaplein
32 min. rijden - 30.9 km
Natuurreservaat van Kobuleti
6 min. rijden - 4.9 km
Petra-fort
8 min. rijden - 5.6 km
Botanische Tuinen van Batumi
21 min. rijden - 21.6 km
Haven van Batumi
28 min. rijden - 28.1 km
Lokaal vervoer
Batumi (BUS) - 40 min. rijden
Restaurants
Shua Kalaki • შუა ქალაქი
17 min. wandelen
Restaurant Nikala
2 min. rijden
U Nodara
3 min. rijden
Taraghana
5 min. wandelen
Babaia's Dukani
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
AnOrita Hotel
Hotel vlak bij Botanische Tuinen van Batumi
AnOrita Hotel biedt onder andere een kunstgalerij ter plaatse.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 50.00 per kamer (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
AnOrita Hotel Hotel
AnOrita Hotel Kobuleti
AnOrita Hotel Hotel Kobuleti
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij AnOrita Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij AnOrita Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 08.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij AnOrita Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat AnOrita Hotel?
Dit hotel in Kobuleti ligt op 18,6 km van Botanische Tuinen van Batumi en op 32 km afstand van Haven van Batumi en Argo-kabelbaan. Ook Ali en Nino-beeld en Europaplein liggen op 32 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over AnOrita Hotel
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Claus
Reisde met familie
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
AnOrita er helt i top
Virkelig et dejligt hotel med det venligste og mest hjælpsomme personale - både i reception og den tilknyttede restaurant. Virkelig gode faciliteter og en fin beliggenhed tæt ved stranden. Hotellet ligger lidt i udkanten af byen, hvilket er perfekt hvis man foretrækker ro.