
Vakantie en citytrip naar Kınık
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Kınık
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Swandor Hotels & Resorts - Kemer - All Inclusive
De prijs was € 2.362, de prijs is nu € 638 per persoon
€ 638
per persoon
4 jul - 7 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Keulen (CGN) naar Antalya (AYT)
9,2/10 Wonderful! (359 beoordelingen)
Kamers waren net en proper. Niet veel wachtrij in de restaurants en veel keuze.
Beoordeeld op 29 aug 2025

Swandor Hotels & Resort Topkapi Palace - All Inclusive
Lara
De prijs was € 4.736, de prijs is nu € 1.139 per persoon
€ 1.139
per persoon
25 jun - 1 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Keulen (CGN) naar Antalya (AYT)
9/10 Wonderful! (1.989 beoordelingen)
Het hotel is echt super om heerlijk te relaxen. We reisden in April dus het strand en de prachtige paviljoenen waren nog in opbouw. Ik denk dus dat het dan nog meer klasse heeft. Receptie personeel super vriendelijk, je kan er alles vragen ze proberen je met alles te helpen. Personeel in het restaurant en de bars altijd vriendelijk. Lekker eten, veel keuze aan cocktails, prachtige zwembaden, 1 buitenzwembad verwarmd. Heerlijke spa met fijne massages. We hadden een familiekamer altijd netjes gepoetst, alles wat je nodig hebt en minibar wordt alle dagen aangevuld. (2x). Voor mij was dit hotel zeker een aanrader. Trouwens keuze aan eten in overvloed. Het enige minpuntje was misschien dat het warme eten soms niet meer heel warm was en dat er buiten het hotel niet meteen winkeltjes zijn. Wil je graag wat shoppen kan dat een beetje verderop het hotel ernaast stopt er een bus. Dus zo geraak je er ook.
Beoordeeld op 13 apr 2026


Concorde De Luxe Resort Lara Antalya - Prive Ultra All Inclusive
Lara
De prijs was € 3.591, de prijs is nu € 1.267 per persoon
€ 1.267
per persoon
25 jun - 1 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Keulen (CGN) naar Antalya (AYT)
9,6/10 Exceptional! (1.061 beoordelingen)
Heel goed hotel, waar ze nu bezig waren de vloeren rond het zwembad te vernieuwen.
Heerlijk eten, vriendelijk personeel, Geluidsvrije kamers, heerlijk verwarmd zwembad (binnen). Buiten was er ook een zwembad verwarmd, maar dat hebben we niet gebruikt.
In de buurt enkele winkels, maar daar wordt vooral fake merken verkocht...
Beoordeeld op 20 feb 2026

Meder Resort Hotel
De prijs was € 2.133, de prijs is nu € 817 per persoon
€ 817
per persoon
28 jun - 5 jul
8 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Antalya (AYT)
7,6/10 Good! (80 beoordelingen)
de airco/ventilatie in het hotel en met name in de lobby, fitnessruimte doet niet, de Wifi is allen in de lobby en erg slecht, schoonmaak van de kamers is erg summier, het personeel zijn niet alert, het personeel van e Wellness zijn onvriendelijk, de service in het algemeen slecht en niet in verhouding tot een 5 sterren hotel, jammer.
Beoordeeld op 5 aug 2019
Tophotels in Kınık

King Royal Palace Ölüdeniz
Ölüdeniz Mah., Ölüdeniz Cd. No:37 Fethiye Mugla
De prijs is € 46 per nacht van 14 mei tot 15 mei
€ 46
14 mei - 15 mei
inclusief belastingen en toeslagen
7,4/10 Good! (122 beoordelingen)
Fethiye’nin iyi otellerinden manzaraya sahip otellerinden biri.
Beoordeeld op 13 mei 2026

La Boutique Maya
Ölüdeniz Fethiye Mugla
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 83 per nacht van 15 mei tot 16 mei
€ 83
15 mei - 16 mei
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (226 beoordelingen)
Prachtig! Het is een fijn, schoon en mooi hotel. Hele lieve mensen werken daar. Het is een hotel waarbij de mensen die daar werken elkaar kennen, hierdoor proef je ook echt de veilige familiesfeer van het hotel. Hele aardige mensen. Alles is op loopafstand.
Beoordeeld op 29 jul 2025

Sole'n Blu Hotel
Andifli Mahallesi, Adil Akba Sokak No 11 Kas Kas
De prijs is € 89 per nacht van 10 jun tot 11 jun
€ 89
10 jun - 11 jun
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken

Strand van Kaputas
4/5(4 beoordelingen)
Wat is een vakantie zonder een dagje luieren op het strand? Ontdek Strand van Kaputas, een populair strand in Kaş. Verken de kust met een wandeling in dit knusse gebied.

Jachthaven van Kas
4,5/5(3 beoordelingen)
Ontdek het havengebied van Kaş met een uitstapje naar Jachthaven van Kas. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs de kust.

Xanthos
4/5(1 beoordeling)
Je kunt meer te weten komen over de geschiedenis van Kınık tijdens een dagje in Xanthos. Maak een wandeling door de jachthaven of breng een bezoek aan de spa's in deze knusse omgeving.
Activiteiten

Vanuit Demre: Dagtocht naar Kekova per boot
€ 50
per volwassene

Kas: Boottocht van een hele dag met lunch
€ 70
per volwassene
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.

