Doe alsof je thuis bent in dit vakantiehuis midden in de wijngaarden.
Genesteld in de zacht glooiende idylle van de wijngaarden, nodigt dit vakantiehuis je uit om betoverd te worden door de geslaagde combinatie van comfort en rustieke elementen. Ontspan in de lichte sfeer van natuursteen en hout, die een warme en uitnodigende sfeer creëert. Kook je favoriete gerechten in de stijlvolle landhuiskeuken of geniet van gezellige avonden in de rustieke wijnkelder. Gun jezelf een time-out in de luxe wellnessruimte met sauna en whirlpool om helemaal tot rust te komen.
Neem een duik in het ruime zwembad of geniet van de landelijke sfeer onder de stijlvolle pergola. Verheug je op gezellige avonden met familie of vrienden op het overdekte terras met barbecueplaats.
Verken de fietspaden door de wijngaarden en de vele wijnhuizen waar je hun producten en streekgerechten kunt proeven. Bewonder de biodiversiteit in het natuurpark Kopaki Rit en probeer te vissen in de meren. Ontdek de kastelen en historische bezienswaardigheden rond Osijek.
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Karanac. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Sakadaš en Natuurpark Kopački Rit. Daarnaast kun je ook Dorottya Kanizsai Museum en Wijnmuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Osijek Zoo and Aquarium en Kukuruzni Labirint zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Kneževi Vinogradi
Beschikt Gorgeous home in Karanac with sauna over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Karanac with sauna?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Karanac with sauna inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Karanac with sauna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous home in Karanac with sauna?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 32 km afstand van Tikveš-kasteel, Dvorac Eugena Savojskog u Bilju en Votiefkerk. Ook Sakadaš en Busóház liggen op 32 km afstand.