Gehele woning
Perfect as a base for your trip to Kitakyushu Casa Stay Kokura / Kitakyushu Fukuoka
Fotogalerie voor Perfect as a base for your trip to Kitakyushu Casa Stay Kokura / Kitakyushu Fukuoka





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 7 115 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 135
15 jul - 16 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

6 minutes walk to Tanga Market Private house for / Kitakyushu Fukuoka
6 minutes walk to Tanga Market Private house for / Kitakyushu Fukuoka
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 101
14 jul - 15 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
818791
Over deze buurt

Kitakyushu, Fukuoka
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Perfect as a base for your trip to Kitakyushu Casa Stay Kokura / Kitakyushu Fukuoka
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
65 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Strandhotels in Ibiza
- All-inslusivehotels in Benidorm
- Hotels in Érézee
- VanderValkHotels-hotels in Goeree-Overflakkee
- Serenity Alpha Beach
- Bedford Hotel
- 4-sterrenhotels in Zwalm
- Hotels met restaurant in Eeklo
- Tui Blue Barut Andiz - Adults Only - All Inclusive
- VanderValkHotels-hotels in Lichtaart
- Hotel Damier
- Mama Shelter Paris West
- Hotels in La Zenia
- Hotel Rappen Rothenburg ob der Tauber
- Crowne Plaza Bruges by IHG
Activiteiten
Pakketten
Vakantiehuizen