Uw vakantiehuis ligt in een vakantiehuizenpark in het Noord-Hessische gebergte. Elk huis is omgeven door een eigen grasveld en de huizen zijn praktisch ingericht.
Op koude dagen kunt u het zich comfortabel maken voor de open haard. In de zomer kunt u op het terras genieten van het mooie weer. Een barbecue en tuinmeubilair zijn hier beschikbaar.
Voor recreatie is er een trimparcours en wandelpaden in de buurt.
Gelegen tussen het Knüllwald en het Fuldadal ligt het Rotkäppchenland midden in het Noord-Hessische gebergte. De naam herinnert aan het huis van de gebroeders Grimm en maakt deel uit van de Duitse Sprookjesroute. Talrijke goed ontwikkelde wandel- en fietspaden nodigen de bezoeker uit om cultuur en natuur te ontdekken, zoals het Rotkäppchenland spoorfietspad, het Schwalm fietspad en het Fulda fietspad. Kenmerkend voor het Rotkäppchenland is ook een groot aantal musea die een uitstekend inzicht geven in de geschiedenis van het land en tal van bijzonderheden.
Bad Hersfeld, op slechts 15 km afstand, is ook een zeer aan te bevelen uitstapje en verwelkomt zijn bezoekers met een geweldige vakwerkstad en talrijke kuur-, cultuur- en recreatiemogelijkheden. De abdijruïne geldt als de grootste romaanse basiliek ten noorden van de Alpen.
- Gratis parkeren op locatie
- Elektr. en verwarming excl.
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 17.00 EUR/p.p. per verblijf
- Airconditioning
- Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)
- Huisdieren: 2
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 2 pet(s)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Elektriciteitstoeslag: EUR 0.45 per kWh
Verwarmingstoeslag: EUR 0.45
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Kirchheim. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Abtei Hersfeld en Schloss Friedewald. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Oberaula Golfclub en Golfpark Schlossgut Sickendorf. Westernstad Lingelcreek en Alsfeld Fairy Tale House zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kirchheim
Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 89 min. rijden
Restaurants
Burger King
7 min. rijden
SVG Hessenland Rast
8 min. rijden
Marinas Hähnchen Grill Express
10 min. rijden
McDonald's
6 min. rijden
Burger King
12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ferienhaus 120 in Kirchheim?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Ferienhaus 120 in Kirchheim inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ferienhaus 120 in Kirchheim uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ferienhaus 120 in Kirchheim?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Kirchheim ligt op 6 km van Oberaula Golfclub en op 20 km afstand van Westernstad Lingelcreek en Steinwaldstadion. Ook Museum van Neukirchen en Kerk van Bad Hersfeld liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ferienhaus 120 in Kirchheim
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
6,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 3 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
elke d.
16 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schönes Ferienhaus mit guter Ausstattung
Das Ferienhaus war sehr komfortabel und gut ausgestattet. Ausreichend platz für 6 Person. Einfach zu erreichen in ruhiger Lage.
Wir haben uns sehr gut erholt und interessante Ausflüge in der Nähe gemacht. Die Betreuung war sehr gut, unkompliziert und freundlich.
Vielen Dank
6 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Maximilian Jannik H.
20 mei 2024
Positief: Locatie
Negatief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Ganz oke
Das Ferienhaus ist klein aber ausreichend. Alles war soweit gut bis auf die Sauberkeit.
Es hingen in vielen Ecken Spinnenweben, das Geschirr musste man nochmal vor dem ersten Gebrauch nachspülen und der Toaster hatte schimmlige Flecken.
Sonst ist die Lage und die Umgebung gut.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
David A.
18 jul 2025
Negatief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Enttäuschend
Leider war die Unterkunft nicht wie beschrieben. Der Vermieter vor Ort war sehr nett und auch stets zur Stelle. Die Sauberkeit in der Unterkunft war nicht die beste, vom Vormieter lagen überall noch die Hundehaare und auch die anderen Räume waren nicht sonderlich sauber. Auch wären einige Reparaturen im Haus nötig. Außenanlagen waren gepflegt. Aber wer die Minigolfanlage,wie im Internet beschrieben,sucht...vergebens. Die hat seit Jahren keiner mehr gepflegt ...Eigentlich schade....