The Key
Hotel met een 24-uurs receptie in Kiev
Fotogalerie voor The Key





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Design tweepersoonskamer laden

Design tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Airconditioning
Flatscreentelevisie
Een privébadkamer
Een haardroger
Kleerkast
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Design Twin kamer laden

Design Twin kamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Airconditioning
Flatscreentelevisie
Een haardroger
Kleerkast
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
The Key ligt in Sjevtsjenko, wijk, een wijk in Kiev. Bezoek culturele hoogtepunten Nationaal Kunstmuseum van Oekraïne en Nationaal Ivan Franko-theater. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Chresjtsjatyk-straat en Winkelcomplex Globus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Lobanovsky Dynamo Stadion of Sportpaleis.

Mykhailivs'ka Street 24-b, Kyiv, 02000
In de buurt
- Chresjtsjatyk-straat - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Plaza de la Independencia - 2 min. wandelen - 0.2 km
- St. Michael's Klooster met de Gouden Koepel - 7 min. wandelen - 0.7 km
- Gouden Poort - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Holenklooster van Kiev - 5 min. rijden - 3.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Остання Барикада - 2 min. wandelen
- Смачна Картопля - 2 min. wandelen
- Cinnabon - 1 min. wandelen
- Idealist Coffee - 3 min. wandelen
- Coffee Street - 2 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Key
Gelijkaardige accommodaties

Partner Guest House Khreschatyk
Partner Guest House Khreschatyk
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 105 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: UAH 80.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: UAH 50 per dag (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Key Kyiv
The Key Hotel
The Key Hotel Kyiv
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Key
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
9,0/10
Netheid
9,0/10
Personeel en service
10/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met een groep
10 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Malle
Reisde met een groep
2 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel!
Malle
3 nachten verbleven in februari 2020





