6/10 – Matig
YOULIANA
A genuine Kiev experience














Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: UAH 100 als je incheckt tussen 23.00 uur en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren verblijven gratis
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen zijn welkom.
Smoking is not permitted
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.




Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van UAH 3000 per verblijf. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een toeslag van UAH 100 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 08.00 uur laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van UAH 500 per voertuig.
Dit appartement ligt in Sjevtsjenko, wijk, op 10 minuten wandelen van Kerk van de Geboorte van Jezus Christus, Rivierhaven van Kiev en Eén Straat-museum. Ook Pyrohosjtsja-kerk van de Tenhemelopneming van de Moeder Gods en Kontraktova-plein liggen op 10 minuten wandelen.


