Bij Red Hawk Townhomes 2321 zijn er de volgende voorzieningen: een tuinhaard, minigolf en een speeltuin. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij dit vakantiehuis met gratis vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Geniet van een stoombad of 2 bubbelbaden om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Wintersportuitrusting, een pool- of biljarttafel en barbecues
Rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij open haarden en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
2 badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
dit vakantiehuis bevindt zich in River Run, een wijk in Keystone, en ligt in een staatspark. Keystone Ski Resort en Arapahoe Basin Ski Area zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Frisco Adventure Park verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Keystone Tennis Center of Silverthorne Recreation Center. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen of schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Keystone
Broomfield, Colorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 91 min. rijden
Restaurants
6th Alley Bar
10 min. rijden
The Goat Soup and Whiskey Tavern
20 min. wandelen
The Goat
20 min. wandelen
Black Mountain Lodge A-basin
17 min. rijden
Cala Pub and Restaurant
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Red Hawk Townhomes 2321 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Red Hawk Townhomes 2321?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Hawk Townhomes 2321 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Red Hawk Townhomes 2321 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Hawk Townhomes 2321?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in River Run ligt in de buurt van de pistes en in een staatspark, op 2 km afstand van River Run-gondellift en Keystone Ski Resort. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Summit Express Ski Lift en Peru Express-skilift liggen op 2 km afstand.