Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Havana Cabana at Key West bevindt zich in New Town, een wijk in Key West, en ligt vlak bij de luchthaven. Museumhuis van Ernest Hemingway en Southernmost Point zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Stranden van Florida Keys en Smathers Beach. Key West Tropical Forest and Botanical Garden en Sails To Rails Museum at Flagler Station zijn ook een bezoek waard. Beleef waterpret met activiteiten zoals snorkelen en vissen. Bekijk onze reisgids voor Key West
Hotel met een chique stijl niet ver van Stranden van Florida Keys
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Havana Cabana at Key West . Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Cubaanse gerechten, Floridita Food Truck, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Conciërgeservice, scooterverhuur en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het zwembad, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 106 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: USD 15 tot 25 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Flama Cabana
Floridita Food Truck
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Informatieborden in braille of reliëfletters
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 75 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er is een bestemmingstoeslag van 1 procent
Servicetoeslag: 1.47 procent
Resorttoeslag: USD 61.88 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Gebruik van de shuttleservice van/naar de luchthaven
Conciërgeservice
Huishoudservice
Flesje water op de kamer
Koffie op de kamer
Gebruik van kamerkluis
Gebruik van het zwembad
Shuttleservice
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 15–25 per persoon
Toeslag voor huisdieren: USD 75 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
De accommodatie berekent een toeslag van 1 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Havana Cabana Key West Hotel
Havana Cabana Hotel
Havana Cabana Key West
Havana Cabana
Veelgestelde vragen
Beschikt Havana Cabana at Key West over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Havana Cabana at Key West ?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Havana Cabana at Key West van één nacht voor twee volwassenen op 26 mrt. 2026 min. € 312, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Havana Cabana at Key West ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Havana Cabana at Key West inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Havana Cabana at Key West uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Havana Cabana at Key West ?
Dit hotel ligt in New Town, op 0,3 km van Regal Key West en op 5 km afstand van Duval Street en Stranden van Florida Keys. Southernmost Point ligt op 5 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Havana Cabana at Key West
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1130 van 1702 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.130
Gastenscore: 8 - Goed. 307 van 1702 beoordelingen
8 - Goed
307
Gastenscore: 6 - Redelijk. 143 van 1702 beoordelingen
6 - Redelijk
143
Gastenscore: 4 - Matig. 58 van 1702 beoordelingen
4 - Matig
58
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 64 van 1702 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
64
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Latrisha
Reisde met familie en kleine kinderen
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience here. Can't wait to go back!
Latrisha
4 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
gabriela, bronx
Reisde met familie en kleine kinderen
18 mrt 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The food was amazing. The rooms need more work from owners of property. Hooks for towels to dry, mattress without a hole in the middle, a remote in the room and enough towels for family of 4. A manager on property to keep things in order is helpful with food orders, drunk person throwing a football around was not advised to be careful and just overall check ins with people.
gabriela
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rene
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not at the bar.
Rene
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Keaton
Reisde met partner
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Property is beautiful. Staff was very helpful & had plenty of things to do!
Keaton
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Brett, Cambridge
Reisde met partner, Reisde met familie
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best pool in the keys.
Staff were all very pleasant and helpful. Easy shuttle to Duval street
Brett
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alexis, Cambridge
Reisde met partner, Reisde met familie
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing atmosphere. Great pool and bar area. Best in the keys !!
Alexis
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Noel
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s my second time visiting the hotel and this time was even better.
Noel
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
merlin dean
Reisde met een groep
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location, excellent staff. will recomend this place to others!!
merlin dean
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Audrey
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and comfortable. The pool was perfect, great options and nice, helpful staff.
Audrey
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Luis
Reisde met partner
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place
Luis
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Margaret
Reisde met een groep
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The pool was just like the pictures. They had decorated well for the closest holiday. The staff was very fun! No outside food or drinks at the pool were allowed, which was a little disappointing because my group was planning on purchasing outside drinks from a grocery store to save money. The shuttle from the hotel was very helpful. The hotel was very close to the airport, which was convenient. The condition of the room was great!
Margaret
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Carlton
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was friendly, resort was clean, and the pool was nice only thing that would be a plus is a jacuzzi.
Carlton
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
pam
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
8 mrt 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel put me in room that had mold and did not move me to a different room until 3 nights later. Spoke with manager and was told that they would refund $450 for inconvenience. i dont think that was fair, i should have gotten a full refund for 3 nights.
pam
7 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Steven
Reisde met partner
7 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pool was ok at best . Not for the money. Staff was 50/50 rooms didn’t get cleaned right didn’t have wash cloths for a day and then had to let the front desk know we were out of toilet paper. Was no better than a motel 6. For what I payed and with all the fees. I will never go back. Lots of mold smells.
Steven
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jamie, Webster Springs
Reisde met partner
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, comfy bed
Jamie
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
donald
Reisde met een groep
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome will definitely return !
donald
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tyler
Reisde met partner
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place but far from attractions, restaurants & night life
Tyler
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Shawnie
Reisde met een groep
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed the spacious pool and the amenities.
Shawnie
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kathleen
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property. Would definitely stay here again.
Kathleen
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met een groep
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The vibe was adorable all throughout the hotel. Pool
Was great though a bit cold. Comfortable clean rooms. Don’t skip breakfast at the hotel. It was so good! Drinks were good. Would definitely go back.
Jennifer
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Timothy Edward
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was great! Very helpful. The shuttle service was fantastic-a great way to get around the island w/o worrying about anything. Plus, it’s great not being in the middle of everything when you want to sleep. Pool was clean & heated…overall awesome stay. When we go back to Ket West we will definitely stay here again
Timothy Edward
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
William, Round Hill
Reisde met familie
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay! Exceeded our expectations! Great food and bar. Clean and safe.
William
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Karen Marie
Reisde met partner
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Had power strip for coffee maker and light. Everyday it blew when tried to make coffee. Needs updated electrical work. Staff super nice. Hot tub not great- not very hot, jets not strong. Last day we went down in an and found it littered with alcohol bottles, cans and glasses. It was 0900 already but the staff had not even been by to clean it up! They showed up around 920 and picked it up. Should have been done way before customers want to use it. Free parking which was great.
Karen Marie
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Danette, Redmond
Reisde met familie
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms. Great pool. Excellent staff. Thanks.
Danette
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Donald
Reisde met partner
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Has a very nice resort style feel. Pool area is amazing great lighting and ambient sound.