Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Casa Adeline
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en gratis parking. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en roomservice (beperkte tijden). Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Deze villa heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en een kluis. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, pantoffels, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Rijstkoker
Waterkoeler
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: IDR 145.000 voor volwassenen en IDR 145.000 voor kinderen
Beperkte roomservice
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
3 privébadkamers
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Tegelvloer in de kamer
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
In de buitenwijken
Dingen om te doen
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 145000 voor volwassenen en IDR 145000 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 903260078376
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Casa Adeline Villa
Villa Casa Adeline Kerobokan
Villa Casa Adeline Villa Kerobokan
Over deze buurt
deze villa bevindt zich in Umalas, een wijk in Kerobokan, en ligt in de buitenwijken. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Berawa Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Kerobokan
Jalan Tegal Cupek, Gang Wayang 18 No. 3, Kerobokan, Bali, 80361
In de buurt
Berawa Beach
6 min. rijden - 3.9 km
Canggu Beach
9 min. rijden - 5.2 km
Echo Beach
9 min. rijden - 5.2 km
Pererenan-strand
13 min. rijden - 8.8 km
Liga Tennis Padel Umalas
1 min. rijden - 1.0 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 36 min. rijden
Restaurants
The Meat Emporium
11 min. wandelen
Sinamon Bali
11 min. wandelen
Daeng Burger Bali
10 min. wandelen
Unibowl
8 min. wandelen
Happy Mie
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Casa Adeline over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Casa Adeline?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Casa Adeline van één nacht voor twee volwassenen op 12 mei 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Casa Adeline?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Casa Adeline inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Casa Adeline uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Casa Adeline?
Deze villa ligt in Umalas, op 3 km van Finns Tennis en op 4,2 km van Seminyak Beach. Ook Canggu Plein en Gatot Subroto liggen op 5 km afstand.