Aqua Octaviana Bali Villa bevindt zich in Umalas, een wijk in Kerobokan, en ligt vlak bij het strand. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Kerobokan
Resort met een chique stijl niet ver van Seminyak-plein
Geniet van vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin bij Aqua Octaviana Bali Villa. Verwen jezelf met wellness, zoals een massage, een gezichtsbehandeling of reflexologie. Bij OCHA Restaurant, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Indonesische gerechten. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
3 binnenzwembaden en een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Gratis lokale shuttleservice, fietsverhuur en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Aqua Octaviana Bali Villa hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Bad/douchecombinaties en tandenborstels en tandpasta
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis plaatselijke shuttleservice
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis shuttle van/naar het winkelcentrum
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
OCHA Restaurant
Dingen om te doen
3 binnenzwembaden
Bibliotheek
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
3 binnenzwembaden
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Gratis plaatselijke shuttleservice
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Reflexologie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Meer
2 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2013
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Handdoeken inbegrepen
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 250000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 2 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 250000 (van 1 tot 8 jaar oud)
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aqua Octaviana Bali Villa Resort Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Villa Hotel
Aqua Octaviana Bali Villa Hotel Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Villa Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Villa Resort
Aqua Octaviana Bali Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Villa Resort
Aqua Octaviana Bali Villa Kerobokan
Aqua Octaviana Bali Villa Resort Kerobokan
Veelgestelde vragen
Beschikt Aqua Octaviana Bali Villa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 3 binnenzwembaden en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Aqua Octaviana Bali Villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Aqua Octaviana Bali Villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Aqua Octaviana Bali Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Aqua Octaviana Bali Villa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 250000 per voertuig.
Waar staat Aqua Octaviana Bali Villa?
Dit resort ligt in Umalas, op 1,8 km van Canggu Plein en op 5 km afstand van Seminyak Beach en Seminyak-plein. Ook Finns Tennis en Atlas Beach Fest liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aqua Octaviana Bali Villa
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
5,6
Locatie
7,8
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 20 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 20 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
nicole
Reisde met partner
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quiet property. Very nice people . I booked the cheapest room so it was a bit outdated . Book the one with the pool it looked way nicer it was next door to me.
nicole
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Sally
20 mei 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Room with Private Pool
The villa appears to be in a state of disrepair, with aged furnishings, a malfunctioning fan, overly soft bed, dirty towels, neglected curtains, weak water pressure in the shower, but the staff are friendly.
Sally
6 nachten verbleven in mei 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bathroom flush not working properly, a lot of ants i the room.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Pretty nice.
It is located in a quiet area. You'll definitely need a bike to move around from here. The staff is very, very friendly. The rooms could be renewed, tho. :-)
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Sempre la mia casa a Bali
Avrebbe bisogno di manutenzione che manca un po’ ultimamente
Copri water rotti e ruggine, deck della terrazza rotto , tende oscuranti notturne che non chiudono,
Le pulizie ultimamente sono un po’ meno precise
Problema peggiore di questa mia vacanza è lo scarso controllo del comportamento degli ospiti
Per me la peculiarità di questa struttura è il silenzio e la tranquillità ma ultimamente capita spesso che gli ospiti maleducati ascoltino musica e parlino a voce alta fino a notte inoltrata
Questa è forse la pecca peggiore che alla fine non è completamente colpa loro ma in primis per la maleducazione della gente
Geverifieerde reiziger
18 nachten verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Pedro
28 jul 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location wise is awful, staff not helpful, avoid
We had to leave the hotel after the third night being eaten by mosquitoes. They refused to do any refund on the remaining nights.
Somebody should tell them that when you build a hotel you need to make sure that the room sliding doors actually close, bugs entering the room all night.
Area is truly awful, you can't walk anywhere and closest restaurant maybe 40 minutes walk.
Breakfast is not good. They tried to charge us for it even if it was included, they didn't even have milk and some options you need to book in advance but the next day they didn't have them because they forgot.
Staff is lazy, and not very nice, several times there were no one in reception, we had to go get them in the kitchen where they were chatting, all the room keys were visible in reception for anyone to take.
The place stinks to sinkhole as soon as you walk in.
Bathroom was disgustingly dirty.
What they call "suite with private pool" is really oversold.
Do not stay here, I've reported this place to hotels.com so they review if it should be even displayed in the site, I feel we were deceived.
Pedro
10 nachten verbleven in juli 2018
4/10 – Matig
Rego
26 feb 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rego
10/10 – Uitstekend
Glenn
5 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Glenn
5 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice and beautiful
good environment, big room, big pool. suitable for family.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Say Lee
27 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and value villa
The hotel was clean and there is 4 rooms in private villa !
Say Lee
10/10 – Uitstekend
Mike, padova, italy
7 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
piacevolissimo posto immerso nella tranquilllità
sono già stato in questa struttura altre due volte e continuo ad apprezzarla....è la mia seconda casa
Mike
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great quite romantic location
excellent value, quiet relaxing location, helpful staff
we had the pool villa which is shared by 4 units and as we were they only people in those 4 units had that private area to ourselves, it was very relaxing and pleasant.
Great massage at the onsite spa.
Breakfast was provided but not many options, but due to the small size of the hotel, it was OK.
The wifi coverage could be improved.
an ideal place for couple looking for a romantic getaway
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Mrs Jessie, Singapore
26 feb 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful Villa
We stayed in Aqua Villa for our Honeymoon , and i should say that it's the perfect place for peace and quietness . Both me & my husband absolutely loved our Villa , it was big & spacey . Our private pool was good too . Once we arrived on the first day , we were greeted with a cake and our bed was decorated so as to set the honeymoon vibe . The shops are a little far out but you can rent a bike from the Villa and go out to get your necessary needs . Overall , we love Aqua Villa & the staff there were attentive to our needs . We will go back for a even longer stay the next time !
Mrs Jessie
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 dec 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Very quiet place tucked away from the world
It was very quiet place to stay with only a few other guests. We stayed in a room with our own pool which was very awkward to get into and out of. The room was nice and spacious and the bathroom was large and clean. Breakfast was very basic but satisfying. You could order lunch/dinner but it was takeaway from a nearby Warung. We found out most of the meals came from Global Warung so we were happy with this as it is one of the best places in North Kuta to eat. We had two massages during our stay and these were great value and the girls came in on their scooters just to do our massages. Overall a decent place to stay however be ready to help your taxi driver to find the place.. Having two names for the place did cause some confusion.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
BaliSpirit, Los Angeles
14 nov 2014
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Comfortable and quiet residential area
At first glance, a little un kept. Could be a little jewel if cared for. Pleasant surroundings, my room was of good size and a small plunge pool was just outside the bedroom door overlooking the adequate hotel pool. Breakfast only is served and was fine, standard menu of eggs, nasi, fruit, etc. Ordering from restaurants that deliver is available and one dinner I ordered was really sub-standard for most restaurants in Bali, disappointing.
BaliSpirit
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 sep 2014
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet location, helpful staff
Nice Villas, helpful staff. Not luxury but good value for money.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Loveahol, Australia
19 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relaxing hideaway gem
This place is ideal for those who wants to enjoy a quiet and relaxing holiday. It is not so suitable for families with young children as it is a small boutique hotel with the swimming pool as the only facility. It is located off the main road in Umalas tucked away in a narrow village lane. You would need to rent a motorbike or take a cab if you do not wish to eat in. Only breakfast is provided from the kitchen, other meals will be ordered by the hotel from outside......don't even think of sending back your steak or whatever as it does take a while for the delivery! Rooms at the front are newer and bigger.
Loveahol
8/10 – Goed
macaron, japan
18 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The room was beautiful. Overall the stay was ok. The villa was very nice but unable to cool the room down. The staff would help if asked but nobody went out of their way. We had to ask about breakfast, internet, for clean cups, refill of coffee sachets as these didn't get replaced when room was cleaned. The flowers they put on the bed stained the sheets but these were not changed. It stated it included airport transfer but we had to pay to go back to the airport. There was no price lists to say how much the mini bar items cost. No where to make coffee unless you asked for hot water.