Kasteel van Ali Pasha
Bezoek Kasteel van Ali Pasha
Plan een reis om Kasteel van Ali Pasha te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Grand Duka Hotel & Spa
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 577, de prijs is nu € 367 per persoon
€ 367
per persoon
13 okt - 20 okt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Tirana (TIA)
9,6/10 Uitzonderlijk! (92 beoordelingen)
De kamers zijn schoon, modern en ruim. Dagelijkse schoonmaak maar ook de optie om het schoonmaken of bed verschonen of schone baddoeken over te slaan. Het uitzicht (“city view”) viel wel erg tegen, wij keken namelijk tegen een oud flatgebouw en rommelige parkeerplaats aan.
Het hotel heeft van binnen een luxe uitstraling. Het is gelegen boven een klein winkelcentrum op de derde en vierde etage en heeft een kleine garage. Het ontbijt was lekker en had voor ieder wat wils, maar wel klein, wat begrijpelijk is omdat het hotel niet groot is. De gym was wat bescheiden.
Het hotel ligt middenin een winkelstraat met een supermarkt in dezelfde straat. Er zijn genoeg winkels en restaurants etc in de directe omgeving. Wij hadden een auto gehuurd.
Het personeel was vriendelijk, beleefd en behulpzaam. Zij hebben onze hotelkamer tegen betaling prachtig versierd voor mijn verjaardag. Een klein minpunt is dat er bij het uitchecken bijna een taxirit en excursie die wij niet geboekt hadden in rekening werden gebracht. Gelukkig was dit snel opgelost en werd er excuses aangeboden.
Overall vond ik dit een prima hotel en geef ik het als cijfer een 7.5.
Beoordeeld op 5 jul 2026

Hotel Bora Bora
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 888, de prijs is nu € 552 per persoon
€ 552
per persoon
29 aug - 4 sep
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Tirana (TIA)
9/10 Uitmuntend! (23 beoordelingen)
Het hotel doet mooi en modern aan. Het is gelegen op ongeveer 100 meter van een mooi strandje met ligbedden en parasols, waarvoor we in april 1.000 leke betaalden. Het is er soms wel (ook zo vroeg in het seizoen) flink luidruchtig.
De kamers zijn oké met een ruim balkon en deels uitzicht op zee. Bij ons deed de elektrische sleutel het niet wat enige problemen gaf met de schoonmaak. En na het douchen is de hele badkamer nat doordat er geen deur of gordijn is en de kid van de douchewand onvoldoende water tegenhoudt.
Het personeel straalt helaas geen warmte en liefde voor het vak uit. Dat is een flink contrast met onze andere ervaringen in Albanië. Het taalprobleem (matig Engels) speelt daar in dit geval waarschijnlijk wel in mee.
Het ontbijt was goed verzorgd.
Alles bij elkaar genomen heeft het hotel een prima uitstraling en veel potentieel, maar de aanpak van de huidige eigenaren spoort niet met de pretenties die het heeft.
Beoordeeld op 1 mei 2026
Tours & daguitstapjes
Alle 202 activiteiten bekijken
Het geweldige strand van Glyfada
De activiteit duurt 4 uur en 30 minuten
8.2 van 10 met 44 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Privé- & gepersonaliseerde tours
Alle 58 activiteiten bekijken
Dagtrip naar Blue Eye, Ksamil, Butrint & Lekursi Castle
De activiteit duurt 6 uur
8.2 van 10 met 44 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Avontuur & buiten
Alle 17 activiteiten bekijken
Blue Eye Spring Tour - ophalen bij Saranda & Ksamil
De activiteit duurt 3 uur
9.0 van 10 met 25 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Eten, drinken & uitgaan
Alle 14 activiteiten bekijken
Corfu: cruise bij zonsondergang op een houten schip met cocktails en hapjes
De activiteit duurt 2 uur en 20 minuten
9.6 van 10 met 35 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Feestdagen- & seizoenstours
Alle 7 activiteiten bekijken
Gouvia: Zeiltocht op het eiland Corfu met snack en frisdrank
De activiteit duurt 5 uur
9.8 van 10 met 155 beoordelingen
Gratis annulering mogelijk
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Kasteel van Ali Pasha
Beste hotelaanbiedingen in Kasteel van Ali Pasha
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Kasteel van Ali Pasha

Nobbu Hotel Ksamil
Rruga Jul Çezari Ksamil

Arameras Resort
Rruga Riviera Ksamil Vlorë

Olive Hotel Ksamil
Rr Riviera , in front of Lori Beach Ksamil

Lans Hotel
Lagja 26 Marsi Ksamil Vlorë County

L'Amo del Mare Hotel
Rruga Isadora Dunkan Ksamil

Hotel Livia
Butrint Xarrë Vlorë County

Diol Hotel
Rruga Riviera Ksamil

Bianco Hotel
Rruga Butrinti Ksamil Vlore

Green Garden Villa
Rruga Ali Pasha Ksamil Vlorë County
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.


































