Agnes Deluxe Hotel ligt vlak bij het strand in Kassandra. Bezoek Thermal Spa Agia Paraskevi en Porto Carras golfclub als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Chaniotis en Lagune van Pefkochori. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kassandra
Pefkochori, Kassandra, East Macedonia and Thrace, 630 85
In de buurt
Strand van Chaniotis
3 min. rijden - 2.7 km
Kalithea-strand
26 min. rijden - 22.0 km
Sani Beach
48 min. rijden - 42.7 km
Pier van Pefkochori
5 min. wandelen - 0.5 km
Thermal Spa Agia Paraskevi
15 min. rijden - 11.5 km
Lokaal vervoer
Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 74 min. rijden
Restaurants
Ilias Family
7 min. wandelen
Mikel Coffee Company
6 min. wandelen
Golden Barrel
5 min. wandelen
Пивкохори
7 min. wandelen
Kaptike
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Agnes Deluxe Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Agnes Deluxe Hotel en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer, een bar en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Agnes Deluxe Hotel hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, naast leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Tempur-Pedic-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 30 september tot 01 mei.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1105958
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Agnes Deluxe Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 30 september tot 01 mei.
Hoeveel kost een verblijf bij Agnes Deluxe Hotel?
Vandaag, 18 mei 2026, kost een verblijf bij Agnes Deluxe Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Agnes Deluxe Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Agnes Deluxe Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Agnes Deluxe Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Agnes Deluxe Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Agnes Deluxe Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Pier van Pefkochori en Strand van Chaniotis. Lagune van Pefkochori ligt op 4,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Agnes Deluxe Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
19
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 25 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 25 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Darius
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Swimming pool good for kids,
Clean,
Private car park,
Close to beach, just 1 minute walk.
Darius
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emin Hakan
25 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Konum olarak çok doğru ve çok güzel bir yerde Ayrıca otoparkı var bu önemli bir ayrıcalık…. Otel işletmesini yapan kişiler gerçekten çok profesyonel ve biz çok memnun kaldık. Odalar çok konforlu ayrıca havuzda şık ve temiz
Emin Hakan
17 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jana
9 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Lage ist gut, man ist schnell am Strand, die Poolarea mit den Liegen ist auch wirklich schön. Hotelparkplätze verfügbar.
Wenn man im Haupthaus untergebracht ist, ist es sehr laut, man hört morgens schon ab 6 Uhr früh, wie das ganze Frühstücksbuffet in der Eingangshalle aufgebaut wird, sehr laut. Die Auswahl beim Frühstück wechselt und ist an sich gut, leider zwei mal ein Haar am Essen gefunden.
Das Zimmer ist an sich sauber. Es gibt täglich frische Handtücher und zwischendurch auch ein neues Bettlaken. Es riecht allerdings etwas muffig im Zimmer, vor allem im Bad aus der Dusche nach Abfluss.
Der Kühlschrank macht immer wieder laute Geräusche. Es ist insgesamt sehr hellhörig, man hört die Zimmernachbarn reden.
Jana
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
The hotel is brand new, with great decoration and an awesome pool. Everything was sparkling clean, especially the bathroom. However, when we visited there was no air-conditioning in the room and the portable fun they provided us, was not enough to cool down the room. Moreover, the balcony doors have no net for the mosquitos so you can't leave the balcony door open to have some cool air during the night!
The breakfast was a bit disappointing for the price we paid - it has only the very basic and no greek products!
We paid for a room with pool view and all we could see was the wall from the rooms opposite to ours.
Unfortunately, we stayed in this hotel during the night of thunderstorms in July 2019 which means that we had no water and no electricity that night and next day ( and therefore no breakfast) so at the check-out, I was expecting a gesture of goodwill. On the contrary, they asked us to pay two bottles of beer that we ordered the previous night (total cost £5) which is fine but just for the shake of curtesy, they could have waved it off!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rudy
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Second time I stayed at this hotel (8th time in Pefkohori). Same terrific service, clean rooms and simple but complete breakfast buffet. Only 100 metres from the beach, where the quality has improved very much over the last 25 years (we had a reunion holiday).
Rudy
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
zamira
13 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was very clean, spacious room and nice balcony, walkable distance to the sandy beach. Staff was very nice and helpful, breakfast was wonderful
zamira
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Georgios
5 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The best hotel in Pefkohori
A small oasis in Pefkohori, luxurious hotel, very nice and helpful staff, nice fresh clean rooms.
We will definitely visit the hotel again.
Georgios
10 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luxus Pur und Super Service und das 24/7!!Wir konnten jeder Zeit Tag und Nacht Essen &Trinken bestellen (Frühstück war sowieso inklusive).Mit 3 Kinder im Alter zwischen 11 und 4 war es für uns wichtig gutes Essen und vor allem schnell zu bekommen.Pool war sehr sehr sauber(war überrascht).Hotel ist ganz nah am Meer.Wir hatten eine schöne Zeit.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
hôtel neuf , à 80 mètres de la plage , petit déjeuner parfait .je recommande
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An exceprional choice for those who intend to enjoy their holidays. The hotel should have more stars indeed. We prefered to spend there more time as better option than the beach itself. One of my best experiences in Halkidiki overall.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jack
27 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Прекрасный новый отель!
Это прекрасный новейший отель, построенный в 2019 году по современным технологиям. WiFi работает везде, скорость приличная. Чистейшее постельное белье, свежие полотенца меняются каждый день, халаты. Очень дружественный персонал. Ежедневная уборка. Новейший бассейн с удобными деревянными шезлонгами. Завтрак без изысков, но есть все что нужно, яйца, бекон, сыр, колбаса, сосиски, йогурт, различные булки, хлеб, кофе, молоко, масло, несколько видов джемов. Все свежее, и вкусное.
Отель расположен в 100 метрах от отличного пляжа. На пляже шезлонги от пляжного кафе, заказав в этом кафе напитки можно пользоваться шезлонгами. Также от отеля 5-7 минут ходьбы до цента городка, где находятся куча различных таверн. Отель достоин минимум 4 звезд, хотя видел я и пятерки гораздо хуже. Всем рекомендую!
Jack
8 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tristan
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Tristan
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mehmet
12 jul 2025
mehmet
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
AHMET GOKER
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
AHMET GOKER
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maximilian
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maximilian
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
16 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yulia
19 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yulia
4 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marei
18 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marei
9 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mariana
1 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mariana
8 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Athina
9 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Athina
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 sep 2020
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dimitris
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer