Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR ligt in Kashar. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Aangelegd Meer van Tirana en Grote Park van Tirana. Daarnaast kun je ook Museum of the Secret Surveillance en Nationale Kunstgalerie bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kompleksi Delijorgji en Speeltuin van het Aangelegde Meer zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kashar
Kashar, Qarku i Tiranës
Lokaal vervoer
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 25 min. rijden
Restaurants
Bati Restaurant 3
1 min. wandelen
Capitol Meat & Chicken
3 min. wandelen
KFC
2 min. wandelen
Mon Chéri
4 min. rijden
British Lounge Bar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR
Accommodatie vlak bij Skanderbeg-plein
Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR biedt onder andere een wasserij.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een lift
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Voorzieningen
Wasserij
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Eten en drinken
Eettafel
Keuken
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Meer
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Wasmachine
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR?
Vandaag, 5 sep. 2026, kost een verblijf bij Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR van één nacht voor twee volwassenen op 15 sep. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Private Rooftop: Hot Tub, Pool & Views • 2BR?
Deze accommodatie in Kashar ligt op 2 km afstand van Latitude Tirana, Kompleksi Delijorgji en Graf van Kaplan Pasha. Ook Katholieke Kerk van St. Marie en Tirana EXPO Centre liggen op 5 km afstand.