Dit vakantiehuis ligt direct aan zee, op een rustige locatie, ver van de drukte van de stad. Het bestaat uit twee verdiepingen die via een buitentrap met elkaar verbonden zijn. Met een totaal van 5 slaapkamers is deze accommodatie ideaal voor twee gezinnen of een groep vrienden die samen hun vakantie willen doorbrengen. Op het betonnen plateau voor het huis staan ligstoelen direct aan zee. Er is een aanlegplaats voor uw rubberboot of een kleine motorboot. Wandel door het Paklenica Nationaal Park en maak kennis met het Velebit gebergte, een van de mooiste van Europa. Bezoek ook de prachtige stad Zadar.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Karlobag. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Romeinse Tempel en Lagere Poort. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Labirint Ljubavi en Labirint Moći een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Karlobag
Zijn huisdieren welkom bij 5 bedroom beach front home in Lukovo Sugarje?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 5 bedroom beach front home in Lukovo Sugarje inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 5 bedroom beach front home in Lukovo Sugarje uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 5 bedroom beach front home in Lukovo Sugarje?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 0,1 km van Nationaal Park Velebit en op 40 km afstand van Nationaal park Paklenica en Oude en Oerbeukenbossen van de Karpaten. Ook Stružnica en Jadičevac liggen op 52 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 5 bedroom awesome home in Lukovo Sugarje
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geert v.
17 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful house on the shore with plenty of room
7 nachten verbleven in juli 2025
Van een partnersite
8/10 – Goed
Annemarie
1 okt 2024
Für mich die Lage, Top.
Für mich die Lage, Top. Direkt am Meer. Man muss wissen das die nächste Einkaufs Möglichkeit 20 km entfernt ist, wen für das kein Problem ist der hat einen schönen und ruhigen Urlaub.