Mizuno Ryokan
Fotogalerie voor Mizuno Ryokan





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

4-50, HIGASHIJONAI, KARATSU-SHI, Saga, 847-0016
In de buurt
- Karatsu kasteel6 min. wandelen - 0.5 km
- Heiligdom van Karatsu9 min. wandelen - 0.8 km
- Hikiyama beurshal9 min. wandelen - 0.8 km
- Nijinomatsubara4 min. rijden - 1.9 km
- Niji-no-Matsubara5 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Station Watada - 6 min. rijden
- Iki (IKI) - 127 min. rijden
Restaurants
- Beach house Maeda 前田売店3 min. wandelen
- 玄洋9 min. wandelen
- いざかや 風林火山12 min. wandelen
- 龍虎軒7 min. wandelen
- 御宿 海舟4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mizuno Ryokan
Gelijkaardige accommodaties

Mercure Saga Karatsu Resort
Mercure Saga Karatsu Resort
- All-inclusive
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 333 beoordelingen
De prijs is € 60
18 mrt - 19 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.








