Asya Apart Otel ligt vlak bij het strand in Karasu. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Mijngebied bij Karasu-rivier, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar karasu sahil en Karaburun Plajı. Bekijk onze reisgids voor Karasu
Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 107 min. rijden
Restaurants
Adanalı Mustafa’nın Yeri
1 min. wandelen
Domino's Pizza
1 min. wandelen
Fisilti Cafe
1 min. wandelen
Nisa Kebap Salonu
1 min. wandelen
Öz Adana 2 (Sahil)
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Asya Apart Otel
Dit aparthotel beschikt naast een 24-uurs receptie over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een lcd-televisie met satellietzenders. Een zetelbed, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Asya Apart Otel heeft 10 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en pantoffels. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Karasu is wifi gratis. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein; kortingen beschikbaar
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
10 units
2 etages
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: TRY 100.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 2022-54-0260
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Asya Apart Otel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Asya Apart Otel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Asya Apart Otel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Asya Apart Otel?
Dit aparthotel ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Rennbahn en karasu sahil. Mijngebied bij Karasu-rivier ligt op 17,9 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Asya Apart Otel
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
5,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
16 aug 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not a good choice
The place was not as advertised. There was no internet and the noise from the opposite night clubs was disturbing
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jessi
25 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Close to the black sea
One bed apt. Very close to the beach, 2 min walk. Very nice with balcony.