Gehele woning·Particuliere eigenaar
6 - 8 Guests 3 Bedrooms 3 Beds 4 Baths.
Fotogalerie voor 6 - 8 Guests 3 Bedrooms 3 Beds 4 Baths.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 1037 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Mövenpick Hotel Karachi
Mövenpick Hotel Karachi
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Gratis luchthavenshuttle
8.2 van 10, Zeer goed, 240 beoordelingen
De prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
20 mrt - 21 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
Karachi, Sindh
In de buurt
Clifton Beach23 min. rijden - 24.4 km
Strand van Manora48 min. rijden - 43.5 km- Universiteit van Karachi5 min. wandelen - 0.4 km
- NED Universiteit van Techniek en Technologie13 min. wandelen - 1.1 km
- Safari Park19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Karachi (KHI-Jinnah Intl.) - 24 min. rijden
Restaurants
- Domino's4 min. rijden
- Al-Arab Shawarma Expert & Fast Food13 min. wandelen
- Ginsoy15 min. wandelen
- Bismillah Cafe4 min. rijden
- Chai Deewari19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 6 - 8 Guests 3 Bedrooms 3 Beds 4 Baths.
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster8,0
Netheid
8,0
Locatie
Beoordelingen
28 jun 2023
Positief: Netheid
11 nachten verbleven in mei 2023








