Gehele woning

Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony

Fotogalerie voor Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony

Een besneeerd berglandschap met een houten balkon dat uitkijkt over een vallei.
Een houten hut met een sneeuwbedekte kap, omgeven door sneeuwbedekte bergen en bomen.
Een moderne keuken met houten kastjes, een vast eiland en een groot raam.
Een houten blokhut van binnen, met een keuken, eethoek en een raam met gordijnen.
Een knus vertrek met houten meubels, een eettafel en een bankje.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony

  • Beschrijving van de accommodatie

    Het vakantiehuis "Schönblick" ligt op 1.300 meter hoogte in het district Grubegg, slechts 900 meter van het centrum van Kappl verwijderd, in het hart van de Oostenrijkse Alpen. Het pand combineert alpien karakter met praktische voorzieningen en biedt een rustig verblijf in een woonwijk. Het vakantiehuis beschikt over een ruime tuin met veel buitenruimte om te genieten van het omringende berglandschap.

    Buitenruimtes

    De tuin nodigt uit tot ontspanning en biedt een serene omgeving waar gasten kunnen genieten van de frisse berglucht en het panoramische uitzicht dat de naam "Schönblick" weerspiegelt. De buitenruimtes zijn geschikt voor rust tussen outdoor activiteiten, zowel tijdens het winterseizoen als in de warmere maanden.

    Praktische informatie

    Het vakantiehuis is voorzien van een aparte opslagruimte voor ski's en een ski-laarsdroogkast. Wi-Fi is beschikbaar in het hele huis; er is parkeerplaats ter plaatse voor maximaal 5 auto's. Het pand is sinds zomer 2023 lid van het Silvretta Card Premium-programma, dat onbeperkt gebruik biedt van alle geopende kabelbanen en openbaar vervoer in Paznaun, Samnaun en Montafon/Brandnertal, alsmede onbeperkt gebruik van de Silvretta Hochalpenstraße. Gasten worden verzocht het woonmilieu te respecteren; luide muziek, feesten en dergelijke zijn niet welkom tijdens het verblijf.

    Afstanden en bezienswaardigheden

    De bushalte "Kappl Grubegg" bevindt zich op 5 meter van het vakantiehuis; de skibushalte ligt op 10 meter afstand. Het centrum van Kappl is 900 meter verwijderd; winkels, supermarkten en restaurants bevinden zich eveneens binnen 900 meter. De gondellift is bereikbaar binnen 2 kilometer. Het beroemde resort Ischgl ligt op ongeveer 11 kilometer afstand; de stad Landeck bevindt zich op 21 kilometer. Het treinstation "Landeck-Zams Bahnhof" ligt op 22,2 kilometer van het vakantiehuis.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Indeling van de accommodatie

    De villa "Schönblick" is verdeeld over 2 verdiepingen en biedt ongeveer 130 m² woonruimte. De accommodatie is geschikt voor maximaal 10 gasten en beschikt over 5 slaapkamers en 2 badkamers.

    De begane grond omvat een open keuken- en woonkamer met eethoek, voorzien van een volledig uitgerust keukenapparatenpark. Een aparte slaapkamer met tweepersoonsbed bevindt zich op dit niveau en is uitgerust met een wastafel. Een badkamer met douche en een apart toilet completeren de begane grond.

    De eerste verdieping herbergt 4 slaapkamers, elk voorzien van een wastafel. Twee van deze kamers zijn slaapkamers met tweepersoonsbed. Een derde kamer bevat een slaapbank en een tweepersoonsbed, met directe toegang tot het balkon. De vierde kamer is voorzien van een eenpersoonsbed. Een badkamer met douche en toilet bedient de eerste verdieping. De villa beschikt over een balkon, een gemeubileerd terras en een tuin die in de zomermaanden voor gasten beschikbaar zijn.

    Voorzieningen

    De keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, magnetron, oven, 4 keramische kookplaten, broodrooster, waterkoker en elektrisch koffiezetapparaat. De verwarming bestaat uit olieverwarming die in alle ruimten beschikbaar is. Wi-Fi is gratis beschikbaar voor alle gasten. De woonkamer is voorzien van televisie met satelliet-tv. Het interieur is afgewerkt met tapijt en houten meubels.

    Overige informatie

    De villa is in 2019 volledig gerenoveerd. Het pand hanteert een strikt rookverbod en is voorbehouden aan niet-rokers. Een brandblusser is aanwezig op het terrein.

    The following might be to be paid extra: Borgsom in contanten, Toeristenbelasting.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Kappl. Serfaus-Fiss-Ladis en St. Christoph am Arlberg skigebied zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Alpinarium Galtür en Arlberg WellCom zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Kappl
Meer vakantiehuizen in Kappl
Kaart
Kappl, Tyrol

In de buurt

  • Een snowboarder in de lucht die een sprong maakt over een met sneeuw bedekte berg.
    Serfaus-Fiss-Ladis
    38 min. rijden - 39.1 km
  • Een met sneeuw bedekte berg met een houten omheining.
    St. Christoph am Arlberg skigebied
    43 min. rijden - 47.0 km
  • Een besneeerd berglandschap met een heldere hemel en de zon die erdoor schijnt.
    Skigebied Lech-Oberlech-Zürs
    53 min. rijden - 59.1 km
  • Parochiekerk van St. Antonius
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Dias-kabelbaan
    2 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Landeck-Zams - 29 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Garni Central
    15 min. wandelen
  • Schafstall
    19 min. wandelen
  • Peak Restaurant
    12 min. rijden
  • Bock Alm (1.825 m)
    18 min. rijden
  • Almstüberl
    28 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning private villa for 10 people with WIFI, TV and balcony?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Kappl ligt op 1,6 km van Dias-kabelbaan en op 10 km afstand van Skigebied See en Medrijoch-skilift. Ook Pardatschgrat-skilift en High-Bike Testcenter Paznaun liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk