Op een zuidhelling boven het Paznaun-dal, in een rustig, mooi huis, liggen deze twee lichte en vriendelijk ingerichte vakantiewoningen. Beide appartementen zijn zeer goed en smaakvol ingericht. ATI157 heeft een balkon op het zuiden en een overdekt terras waar u aangename zomeravonden kunt doorbrengen. De Paznaun vallei biedt vele sportieve activiteiten voor kinderen en volwassenen. Goed gemarkeerde wandelpaden leiden naar de verschillende, schilderachtig gelegen alpenweiden bij de bergtoppen. U kunt ook een tocht plannen over de Silvretta High Alpine Road. Wasmachine tegen betaling. Broodjesservice mogelijk.
dit appartement ligt in Kappl. Serfaus-Fiss-Ladis en St. Christoph am Arlberg skigebied zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Arlberg WellCom en Alpenquell Erlebnisbad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kappl
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom nice apartment in Kappl?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice apartment in Kappl inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice apartment in Kappl uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 bedroom nice apartment in Kappl?
Dit appartement in Kappl ligt op 3,8 km van Dias-kabelbaan en op 10 km afstand van Skigebied See en Medrijoch-skilift. Ook Pardatschgrat-skilift en Skilift A3 Fimbabahn liggen op 15 km afstand.