Realm Loft ligt in Stadscentrum, een wijk in Kaohsiung. Avondmarkt van Liuhe en Ruifeng-toeristische nachtmarkt zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Central Park en Love River. Kunstcentrum Pier-2 en Themapark E-DA mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Kaohsiung
Realm Loft ligt in de buurt van Central Park en 85 Sky Tower en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Lcd-televisies van 42 inch met streamingdiensten en digitale zenders
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Realm Loft?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Realm Loft van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Realm Loft inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Realm Loft uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Realm Loft?
Deze bed & breakfast ligt in Stadscentrum, op 5 minuten wandelen van Shinkuchan Winkelgebied en Central Park. Ook Love River en Avondmarkt van Liuhe liggen op 2 km afstand. Station Central Park ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Sanduo Shopping District is het 13 minuten wandelen.