6/10 – Matig
Sachin

















Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.30 uur
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij De Floresta resort van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in een nationaal park, op 8,1 km van Stuwmeer van Ramnagar Kosi en op 20 km afstand van Shri Hanuman Dham en Kotabagh Waterfall. Aksh Waterfall ligt op 19,6 km.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

